Namai > Interjeras > Moliūgų dekoravimo...
 

Moliūgų dekoravimo idėjos Helovynui!


2008 10 30 | Autorius: Raimonda Mačiulytė, Eli.lt
 

Jūs dar neįsigijote moliūgo Helovynui? O gal jūs skeptiškai žiūrite į Helovyno šventimą? Kad ir kaip ten būtų, vis tiek patariame įsigyti moliūgą ir tiesiog juo papuošti namus. Pats moliūgo skaptavimo procesas jums suteiks tikrai daug malonumo, džiaugsmo ir pasitenkinimo. Į šį procesą galite įtraukti savo mylimą žmogų ir vaikučius. Kūrybinis darbas jus atpalaiduos nuo kasdienių rūpesčių, rutinos ir bus puikius poilsis po įtemptos savaitės.

Išskaptuoto moliūgo minkštino jokiu būdu neišmeskite, nes jis labai vertingas. 100 gramų moliūgų yra 128 mg vitamino A, 12 mg vitamino C, 1,1 mg vitamino E, šiek tiek B grupės vitaminų, gausu angliavandenių ir mineralinių medžiagų. Pektinai šalina iš organizmo cholesteriną bei kenksmingas medžiagas, t.y. šviną, kobaltą, radioaktyvųjį stroncį.

Dėmesio, merginos, moliūgus patariama vartoti norintiems atsikratyti antsvorio, nes jie gerina žarnyno veiklą ir organizmas juos lengvai pasisavina. 100 gramų šios daržovės yra tik 25 kilokalorijos.

Argi ne puiku, kad moliūgas yra ne tik maistas, bet ir vaistas bei puikus namų dekoro elementas Helovynui. Taigi pateikiame puikių moliūgo skaptavimo ir dekoravimo idėjų. Atsiraitokite rankoves ir sukurkite savo namų papuošalą.

Nosis iš morkos

Jeigu jūs neturite labai daug laiko kruopščiai išpjaustyti viso moliūgo, tai galite šiek tiek susitrumpinti savo darbą pasitelkdami morkytę. Patikėkite, ji suteiks ypatingą charakterį jūsų moliūgui. Pabandykite paeksperimentuoti. Iš pradžių pridėkite stora morką, o po to ilgą ir ploną. Jūs iš karto pamatysite, kaip keičiasi moliūgo išraiška ir nuotaika. 
 
 
Naudokite įvairias daržoves ir vaisius

Jeigu jūs atsisakote idėjos skaptuoti moliūgo vidų, tai galite kuo puikiausiai dekoruoti tik jo išorę. Naudoti galite pačias įvairiausias daržoves bei vaisius. Leiskite savo fantazijai pasireikšti. Moliūgo dekoravimo procesas labai panašus į senio besmegenio lipinimą iš sniego, kur jūs taip pat turite galvoti iš ko padaryti akis, lūpas ar nosį. Kadangi moliūgo galva kieta ir dažnai būna apvali, tai dekoruoti jį įvairiomis rudens gėrybėmis labai nesudėtinga. Galite tiesiog sukurti tam tikrus personažus arba net savo pačių šeimą. Juk tai tikrai linksma!
 

Liepsnelė moliūge

Jeigu jums pavyksta rasti moliūgą varpelio formos, tai galima iš jo pasidaryti nuostabų interjero papuošalą. Žvakės liepsnelės plevenimas moliūge suteiktų jūsų namams jaukumo ir šilumos. Toks papuošalas labai puikiai atrodo minimalistinio ir modernaus interjero būstuose.
 

Inicialai moliūge

Išpjaustykite savo ir mylimojo vardų pirmąsias raides arba kitus pačius įvairiausius ženklus ar inicialus. Jeigu jūs turite daug moliūgų, tai galite išpjaustyti juose po vieną skirtingą raidę ir sudėlioti žodį iš atskirų moliūgų. Kai jus uždegsite kiekviename iš jų po žvakutę, sudėliotas žodis švies ir skleis šilumą.
 
 
Pelyčių viešbutis

Tai unikali, labai žaisminga ir tikrai puiki idėja moliūgo papuošimui! Nusipirkite arba pasigaminkite pačios mažų pelyčių, kurias įkiškite į išpjaustytas skylutes moliūge. Tai labai paprasta, nereikia į vidų dėti žvakės ir skaptuoti viso moliūgo vidaus.
 

Lesyklėlė paukšteliams


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
gintare
2012-11-13 16:52:21
geras
trololo
2012-03-26 22:48:59
Neperlengviausia, beje Georgija tulabai nagla, + tu ne nemokigal pjaustyti moliugu.
paulina
2010-10-28 16:20:12
man labai patiko ir labai grazu
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (210)
EMILIJA