Namai > Interjeras > Dryžuotas, jaukus kambarys
 

Dryžuotas, jaukus kambarys


2008 10 15 | Šaltinis: Balsas.lt
 

Interjero dizaineriai žino, jog dryžuotas paviršius yra itin efektyvus ir vizualiai gali visiškai pakeisti patalpą. Vertikalios juostelės daro kambarį aukštesnį, siauresnį, o horizontalios - žemina, suteikia jaukumo.

Lengva, nerūpestinga nuotaika šioje svetainėje kuriama derinant horizontaliomis juostelėmis apipavidalintas sienas ir šviesius medinius, kaimiško stiliaus baldus: nedidelę atvirą lentyną, kompaktišką sofą iš rotango, mobilų staliuką-padėklą, masyvų, tačiau negremėzdišką pietų stalą. O dryžuoti tapetai ir šviesūs juostuoti audiniai pagyvina kambarį, suteikia jam žaismingumo.

Dar vienas kompozicinis triukas: kambario kampai nėra visiškai užstatyti, visi didžiausi baldai yra šiek tiek toliau nuo kampo, prie sienos, todėl lengvumo įspūdis dar labiau sustiprėja.

 

 
 

 


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Mindaugas