Namai > Gėlės > Lauko erdvės dekoravimas
 

Lauko erdvės dekoravimas


2008 06 27 | Šaltinis: Eli.lt
 

Pateikiame keletą pasiūlymų, kaip pigiai ir paprastais būdais papuošti savo kiemą ar sodą, kur maloniai ir jaukiai leistumėte laiką gryname ore.

• Senus ir nuobodžius kiemo ar sodo baldus atnaujinti kuo puikiausiai padės dažai. Jei norite linksmesnio ir guvesnio vaizdo, nedažykite baldų viena spalva. Galite sukurti labai žaismingas kompozicijas derindami keletą spalvų, pvz., nudažykite vieną kėdę žaliu atlošu ir baltomis kojomis, kitą – žalia sėdima vieta ir baltu atlošu, trečią – žaliais ir baltais dryžiais. Pasitelkite vaizduotę!

• Baldų ieškokite ne tik parduotuvėse. Nebrangių ir originalių baldų kiemui galite rasti sendaikčių, padėvėtų baldų parduotuvėse. Peržiūrėkite senelių kaime namus, ten galite rasti labai įdomių, senovinių daiktų. Galite juos atrestauruoti, atlikti smulkų remontą, perdažyti ir pritaikyti savo lauko interjerui.

• Raskite tinkamus pakaitalus. Jei neturite vieno didelio pietų stalo, jo vietoje galite panaudoti keletą mažų. Vietoj patogių vienodų krėslų, galite pastatyti keletą skirtingų dydžių kėdučių (kiekvienas svečias pasirinks jam tinkančią pagal savo kūno sudėjimą).

• Lauko erdvės apstatymui panaudokite nereikalingus, senus daiktus. Pvz., prie medinių durų pritvirtinę turėklų stulpelius turėsite puikų stalą, seną pašto dėžutę galite naudoti kaip dekoratyvinį vazonėlį gėlėms. Dekoravimui galite panaudoti senovinius sodo įrankius.

• Audinys paslepia visus trūkumus. Nebūtina pirkti naujo audinio, panaudokite senas lovatieses, paklodes ir pan. Iš audinio medžiagos galite pasiūti naujas kėdžių dangas, pagalvėles, staltiese uždenkite stalo trūkumus. Be to, tinkamai parinkę audinio spalvą sujungsite atskirus lauko interjero elementus į vieną visumą.

• Dekoruodami lauko erdvę, galite susikurti tematiką, pvz., Karibai, viduramžiai ar džiunglės. Teminis kiemo ar sodo interjeras trauks dėmesį ir atrodys originaliai.


 
Taip pat skaitykite
Gėlių spalvos akimirksniu pakelia nuotaiką, o jų trapumas žavi ir jaudina, tad daugelis savo palanges puošiame žydinčiais augalais....

Ramybė – didžiausia vertybė. Tik ramybės būsenoje galime pilnai išgyventi teigiamas emocijas, pastebėti gyvenimo grožį ir...

Bent kruopelytę žemės turintys žmonės stengiasi užsiauginti savo prieskoninių žolelių, daržovių ar uogų krūmą - juk tai ne tik...

Keliaudami po Europos miestus stengiamės apžiūrėti įspūdingą architektūrą, lankomės muziejuose ar meno galerijose, ragaujame gardžius...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (175)
vilius