Namai > Interjeras > Draugiškas vaikui kambarys
 

Draugiškas vaikui kambarys


2008 10 01 | Autorius: Mama.lt
 

Būti vaiku nėra lengva, nes jis turi ne tik daug išmokti, bet ir prisitaikyti prie suaugusiųjų aplinkos bei savo greitai kintančio kūno. Jis tarsi kempinė, sugerianti aplinką, todėl labai svarbu, kad pasaulis, kuriame jis ruošiasi gyvenimui, kuo geriau atitiktų jo poreikius.

 

Kuo daugiau šviesos

Ne atsitiktinai ekspertai pataria rytinę namo dalį skirti būtent vaikų kambariams, o atitinkamoje kiemo pusėjė nepagaileti dėmesio sodriai žaliai augmenijai.

„Esame tokioje klimatinėje zonoje, kuriai bene geriausiai tinka skandinaviško tipo namai, maksimaliai išnaudojantys dienos šviesą. Visgi, net tokiuose namuose savo klientams patariame vaikams skirti pačias šviesiausias erdves“, - sako „Bičiulių“ gyvenvietės projekto vadovas Vidas Paražinskas.

„Psichologai įrodė, kad vaiko kambario interjeras turi tiesioginę įtaką jo asmenybei ir charakteriui. Todėl visas detales šiam kambariui rinkome ypatingai kruopščiai“, - pasakoja „Bičiuliuose“ neseniai su šeima įsikūrusi Laura Bogušienė.

Laura ir Aldas Bogušiai sako, kad jau rinkdamiesi namus, jie galvojo apie visos šeimos poreikius, todėl ieškojo patogiai išplanuoto, jų šeimai tinkančio šviesaus namo, kuriame nebūtų nenaudojamų erdvių.

„Iš tiesų vienas pagrindinių kriterijų, renkantis namą, buvo natūrali šviesa“, - sako L. Bogušienė. – „Vaikų kambarius planavome iš anksto ir buvome nusprendę jiems skirti pačias šviesiausias rytų ir pietryčių namo pusės erdves“.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Parazinskai
2010-08-02 15:38:18
Grazink avansus zmonems
kambario dekoras
2008-10-23 22:19:10
www.tavosapnas.lt
seemas.lt
2008-10-23 18:16:22
http://www.seemas.lt va taip va
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Kamilyte