Vaikai > Vaiko priežiūra > Holivudinis vaikučių bumas
 

Holivudinis vaikučių bumas


2008 09 25 | Autorius: Laura M.
 

 


Pasakyti, kad Holivude turėti vaikų madinga – vadinasi, nepasakyti nieko naujo. Aktorės, dainininkės, žvaigždės ir žvaigždutės mėgaujasi motinyste ir džiaugiasi, jog eilinė išvyka į parką su vaikučiu tampa gana reikšminga tema kitos dienos tabloidams, o kiekvienas gandas apie nėštumą vis labiau pakursto šlovės laužą.
 
Tad kokios „vaikiškos“ naujienos šiuo metu ant bangos žvaigždžių fabrike?
 
 
Daugiau vaikų!
 
Kartą paragavus negali sustot. Tai pasakytina ne tik apie laimę tapti mama, bet ir apie būdą kuo ilgiau išlaikyti populiarumą būnant tiesiog moterimi. Štai Nicole Richie ir Joelis Maddenas nepavargsta pasakoti žurnalistams, kaip jie žavisi savo 8 mėnesių dukrele Winter Kate Madden. Pasirodo, ji jau taria „mama“ ir „dada“ (kas anglų kalboje atitinka mūsų „tete“) bei geba pati atsistoti.
 
Tėvystė šiai žvaigždžių porelei išėjo kaip niekada į naudą. Anksčiau pagarsėjusi kaip vakarėlių mergaitė Nicole bei tatuiruotas rokeris Joel dabar elgiasi kaip pavyzdingi tėvai, netgi įkūrė savo labdaros fondą vaikams. Joelio teigimu, tėvystė „atveria akis. Kiekvienas vaikas, į kurį aš žiūriu, primena man mano vaiką. O kiekviena mama man primena Nicolę“.
 
Porelė prisipažįsta, jog ir patys nebūtų nieko prieš turėti gausesnę šeimą. Ką gi, belieka laukti gandų apie antrą Nicole nėštumą.
 
Daugiau vaikų prisipažįsta norėsianti ir buvusi Spice Girls narė Melanie Brown. Ji jau turi devynmetę dukrą Phoenix nuo buvusio partnerio Jimy Gulzar bei 1,7 m. Dukrą Angel nuo kito buvusio partnerio, juodaodžio komiko Eddie Murphy. Na, o kadangi dainininkė praėjusį birželį ištekėjo už Stephen Belafonte, šį kartą svajoja trečiąją atžalą padovanoti ir jam. Tiesa, kol kas ji dar norėtų kiek palūkėti kol mažoji Angel ūgtelės.
 
 
Jokių auklių? Nors gal...
 
Jennifer Lopez atrado dar vieną būdą nustebinti visko mačiusį Holivudą. Juodu su vyru Marcu Anthony pareiškė, jog augins vaikus be auklių. Tenka pripažinti – kiek neįprastas sprendimas, ypač turint omeny, kad šeima susilaukė dvynių.
 
Jennifer jau spėjo rasti optimalų sprendimą, kaip žongliruoti savo laiku, skirtu vaikams, vaidybai ir dainavimui. Tiesa, dabar žvaigždė prisipažino, jog po tokio įtempto 6 mėn. laikotarpio, kai ji noriai ir sąžiningai prisiėmė visas mamos pareigas, pagaliau pribrendo laikas ir auklei, tad ji mielai pasidžiaugs bent šiokia tokia pagalba.
 
 
Jennifer pasidalino savo įspūdžiais, kad jai maloniausias dienos laikas – rytas, kai ji įeina į savo vaikų kambarį ir pirmoji pamato vos prabudusių mažylių šypsenas. Taip pat jai labai patinka vaikus migdyti, sūpuoti, dainuoti lopšines vakarais.
 
 
Mama su skandalų prieskoniu
 
Britney Spears mama Lynne Spears pagaliau taip pat prabilo apie motinystę. Moteris, užauginusi dvi skandalingai pagarsėjusias dukras – iš dvasinės krizės besikapstančią Britney ir neseniai paaugle mama tapusią jos sesutę Jamie Lynn – pagaliau papasakojo, jog gavusi iš Jamie Lynn žinutę, esą ji nėščia, pamanė, kad paauglė dukra pokštauja. Mama prisipažino dar iki šiol nesiliaujanti kaltinti savęs, kad neapsaugojo dukters nuo pernelyg ankstyvo nėštumo. Tuo tarpu pati Jamie Lynn nuoširdžiai rūpinasi savo liepą gimusia dukrele Maddie Briann ir... netruko ir vėl patekti į skandalo sūkurį.
 
 
Jamie Lynn savo mažylę vis dar maitina krūtimi, o jos gyvenimo draugas Casey Allridge užfiksavo jaudinančias ir intymias žindymo akimirkas fotoaparatu, ketindamas nuotraukomis papildyti mažylės albumą. Tačiau kai atvežė šias nuotraukas atspausdinti, kažkas jas tiesiog nušvilpė. Dabar internete siūloma įsigyti maitinančios Jamie Lynn nuotraukų, o šia istorija susidomėjo teisėsauga, mat nuotraukose aiškiai matosi Jamie Lynn krūtys, o mamytė juk nepilnametė!
 
 
Stilingiausių bus daugiau
 
Kol mažylis dar vežime, žiniasklaidą labiausiai domina pačios mamos, žvaigždės, kūno linijos ir tai, kaip greitai ji vėl ima rodytis viešumoje bei dalyvauti visuomeniniame gyvenime. O jau antruosius metus pradėjęs mažylis ūmai pats tampa geidžiamu paparacių kąsneliu: kuo vilki, kuo apautas?
 
Pastaruoju metu prie nuolat fotografuojamų vaikų Kingstono Rosdale, Violet Affleck ir Suri Cruise prisidės pagaliau viešai parodyta Halle Berry dukrytė Nahla bei neseniai pirmąjį gimtadienį atšventusi Salmos Hayek atžala Valentina Paloma Pinault.
 
 
 
Patys laukiamiausieji
 
Angelina Jolie ir Bradas Pittas šią vasarą jau susilaukė dvynių, laukiamiausių Holivudo kūdikių titulą perėmusių iš Jessicos Albos pirmagimės. Ką gi dabar galima būtų pavadinti laukiamiausiu?
 
 
Holivudo gandų žinovai tokų titulą šiuo metu skiria Beno Afflecko ir Jennifer Garner antrajam vaikui. O kol aktorė dar mėgaujasi nėštumu, jau pradedama ieškoti ir naujų nėštukių favoričių. Taigi ir vėl pasklido gandų, esą Eva Longoria Parker ir Tony Parkeris jau laukia gandrų. Kalbas paskatino ne tik faktas, jog aktorės vaidinama herojė „Nusivylusiosie namų šeimininkėse“ pagaliau pastoja, tad pasaulį apskrieja filmavimo aikštelėje darytos „nėščios“ Evos nuotraukos, kad ir su dirbtiniu pilvuku. Pastaruoju metu aktorė viešumoje pasirodo be savo mėgstamų aptemptų apdarų, visos suknelės subtiliai maskuoja jos taliją, leisdamos spėlioti, ar tik liaunutis Evos liemuo nesuapvalėjo?
 
 
 

"Gamma", celebrity-babies.com ir celebritypregnancy.com nuotr.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Glorija