Sveikata > Šeimos sveikata > Lietuvoje pristatomas...
 

Lietuvoje pristatomas avižų pienas


2008 09 11 | Šaltinis: "Gamma" nuotr.
 

Lietuvoje pristatomas „Oatly“ – iš ekologiškuose Švedijos ūkiuose auginamų avižų gaminamas „pienas“. Produktu, kuris padeda išlaikyti sveiką virškinimą ir yra vertinga kasdienės mitybos dalis kiekvienam, besirūpinančiam savo sveikata, šiuo metu prekiaujama 22 pasaulio šalyse. Gėrimo, kuris turi pagal žmogaus poreikius subalansuotą baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekį, taip pat ląstelienos, vitaminų ir riebiųjų rūgščių, populiarumas pastaruoju metu ypatingai išaugo: 2008 m. pasaulyje jau parduota 13 mln. litrų produkto.
 
„Šiandien žmonės vis daugiau dėmesio skiria sveikai kasdienei mitybai, ir „Oatly“ yra vienas iš būdų pagerinti gyvenimo kokybę. Avižos yra naudingiausias grūdas pagal baltymų kiekį. Mūsų protėviai žinojo, kad avižos yra labai maistingos ir kad jos – sveikatos, grožio ir ilgo gyvenimo paslaptis. Avižos buvo daugelio kartų racione, bet tik „Oatly“ bendrovės specialistai atrado būdą, kaip visas gerąsias maistingas medžiagas perkelti į skanų gėrimą. Todėl šiais greito gyvenimo laikais naudingas medžiagas galime gauti dar ir patogiai“, – sako „Oatly“ atstovas daktaras Uldis Ķesteris.
 
„Oatly“ avižų pienas yra ekologiškas ir genetiškai nemodifikuotas. Avižos, iš kurių padarytas „Oatly“, auga griežtai kontroliuojamuose Švedijos ūkiuose – tokiuose, kurie visiškai atitinka ekologinio ūkininkavimo principus. Naujasis gėrimas yra sveika alternatyva karvės ir sojos pieno produktams, kartu išsaugantisvisas naudingas avižų maisto medžiagas. Jis tinka vegetarams, nes neturi nei vienos augalinės sudedamosios dalies. Gėrime nėra ir papildomai įdėto cukraus. „Oatly“ tinka žmonėms, netoleruojantiems laktozės.
 
„Oatly“ avižų pienas turi daug beta gliukanų, kurie yra tirpi ląsteliena ir neleidžia kraujui pasisavinti cholesterolio. Beta gliukanai taip pat stimuliuoja žarnyno veiklą, pratęsdami „pilno skrandžio“ jausmą. „Oatly“ nėra cholesterolio, todėl jis rekomenduojamas visiems, turintiems polinkį į koronarinius širdies sutrikimus. Baltymų, angliavandenių ir riebalų balansas avižų piene atitinka pripažintų mitybos specialistų rekomendacijas dėl tinkamos mitybos (lentelė). Avižų pienas taip pat turi omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, kurios ypač svarbios koronarinei sistemai, kaip ir puikus antioksidantas vitaminas E.
 
„Oatly“ avižų pienas neturi konservantų ar stabilizatorių. Dėl atidžiai kontroliuoto pasterizacijos proceso ir kokybiškos vakuuminės pakavimo sistemos neatidarytą pakuotę galima laikyti kambario temperatūroje. Švelnaus, šiek tiek saldaus avižų skonio „Oatly“ gėrimas, į įprastą pieną panašus savo konsistencija ir išvaizda, gali būti naudojamas kaip alternatyva karvės ar sojų pienui su dribsniais, košėse ir blynuose, ruošiant kitą maistą ar tiesiog kaip sveikas gėrimas.
 
Kaip gaminamas „Oatly“ avižų pienas?
 
„Oatly“ avižų pieno gamybos procesas yra patentuotas. Gamintojai užtikrina, kad procesas yra natūralus ir paprastas: „Oatly“ gaminamas į avižas įpilant vandens, pridedant keletą natūralių fermentų ir vitaminų. Siekiant išgauti vientisą skystį, visos sudedamosios dalys yra išmaišomos ir filtruojamas.


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
Asta
2008-10-24 22:41:19
Yra pirkti "Rimi",Savanoriu pr.,Vilnius
Kitty
2008-10-10 14:37:31
Rimi!
ttizoiwh
2008-09-20 16:13:27
gkbjgpzr http://wuntnofg.com wluoqwdp xsosdihf <a href="http://ynpwcyfh.com">jjyfoenx</a> [URL=http://yechihpw.com]ikvxzezg[/URL]
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
ROKAS