Vaikai > Mityba > AVENT Philips sterilizatoriai
 

AVENT Philips sterilizatoriai


2008 09 12 | Šaltinis: Avent
 

Naujagimystės periodas ypatingas- kūdikis turi priprasti prie naujos, visai nepažįstamos, paslaptingos namų aplinkos. Jis lengvai pažeidžiamas nepalankių aplinkos veiksnių.
 
Gimęs naujagimis jau pats „turi kovoti“ ir apsiginti nuo įvairių bakterijų. Mažylio apsauginės reakcijos yra palyginti dar silpnos ir mes jam šioje „kovoje“ turime padėti, nes namų aplinka, kad ir kaip mes stengiamės, nėra sterili. Joje gausu įvairių virusų, bakterijų, grybelių.
 
Gimusio naujagimio oda išlieka sterili 6 val. po gimimo, o virškinimo trakto sterilumas išnyksta po pirmo pamaitinimo.
 
Didžioji dauguma namų aplinkoje esančių bakterijų yra sąlyginai patogeninės (t.y.normaliomis sąlygomis nesukelia ligų ). Bet jos gali sutrikdyti sveikatą naujagimiams, nusilpusiems žmonėms, arba, kai jų yra ypatingai daug. Naujagimiams bei kūdikiams sąlyginai patogeninės bakterijos ligos gali ir nesukelti, bet gali turėti įtakos atsirasti disbakterijozei ( sutrinka žarnyno bakterijų pusiausvyra).Jos pagrindiniai simptomai-pilvo pūtimas ir skausmas, bei viduriavimas.
 
Na, o patogeniniai mikroorganizmai(šie sukelia ligas daugumai žmonių, tik jų atsiradimą sąlygoja organizmo atsparumas ir mikroorganizmų kiekis) , jei jų yra kūdikio aplinkoje, dažniausia sukelia ligas. Jų gali būti ir nedaug (pvz.rotavirusinei infekcijai išprovokuoti pakanka 10-100-200 sukėlėjų, dizenterijos- nuo 50-200 sukėlėjų), kad kūdikiui išprovokuotų ligą.
 
Norint, kad minėti mikroorganizmai nesukeltų naujagimiams ir kūdikiams sveikatos sutrikimų, prižiūrint juos, reikia stengtis, kad visos priežiūros priemonės būtų tinkamai sterilizuojamos.
 
Jei kūdikis maitinamas motinos pienu tik iš krūties, nečiulpia čiulptuko, jį apkrėsti patogeniniais ar sąlyginai patogeniniais mikroorganizmais yra mažesnė tikimybė. Tuomet jam dažniausias infekcijos patekimo kelias yra oro - lašelinis. Maitinant kūdikį iš buteliuko, čiulpiant jam čiulptukus, kramtant kramtukus, nutraukiant pieną ir pan., infekcijos patekimo kelias jau gali būti ir oralinis (per burną).
 
Norint užkirsti kelią šiam infekcijos patekimo būdui, visas kūdikio priežiūros priemones reikia sterilizuoti.
 
Todėl, auginant kūdikius, reikėtų įsigyti efektyvius, patogius ir saugius sterilizatorius, kurie greitai ir lengvai sunaikintų visų rūšių namuose pasitaikančius virusus, bakterijas,bei grybelius. O tai padės apsaugoti Jūsų kūdikį.
 
AVENT Philips sterilizatoriai kartu padeda ir taupyti Jūsų laiką, kurio Jums dabar labai trūksta.
 
Lietuvoje prekiaujama 3 rūšių sterilizatoriais-elektriniu garų sterilizatoriumi –Ekspress; garų sterilizatorium Ekspress mikrobangų krosnelėms, bei šiuolaikiškiausiu sterilizatorium- IQ.
 
 
 
Kuo jie ypatingi?
 
Namuose patogu naudotis elektriniu garų sterilizatorium Ekspress arba sterilizatorium IQ.Jie greit – per 7-9 min sterilizuoja kūdikio priemones, IQ sterilizatorius pyptelėjimu praneš, kada procesas pasibaigė. Dar 3 minučių reikia, kad sterilizatorius atauštų. Juose yra speciali lentynėlė pientraukiui ir kitiems smulkiems kūdikio reikmenims. Nenuėmus dangčio, sterilumas išlieka 3 val.
 
Garų sterilizatorius Ekspres mikrobangų krosnelėms patogus tiek namuose, tiek kelionėje. Jis užima nedaug vietos.Jo pagalba iškart sterilizuojami 4 buteliukai, yra atskira lentynėlė pientraukiui. Sterilizavimo laikas priklauso nuo mikrobangų krosnelės galingumo.
 
Visi AVENT Philips sterilizatoriai efektyviai sunaikina namuose pasitaikančias bakterijas, virusus, bei Candida grybelį.
 
Šiais sterilizatoriais Jūs galite sterilizuoti ir kitus kūdikio reikmenis(čiulptukus, kramtukus ir pan.)- t.y. tuos gaminius, kuriuos galima virinti.
 
Jei, prižiūrint naujagimį, dauguma mamų dar stengiasi sterilizuoti minėtas priemones, tai , jam paaugus, ji šią svarbią procedūrą pamiršta. O kartais ir pritrūksta laiko, nes sterilizavimas virinant ar naudojant chemines priemones, užima daug laiko, yra nepatogus ar net pavojingas (gerai neperplovus chemines medžiagas). Virinant kūdikio priežiūros priemones, jos greičiau susidėvi, tampa negražios, nežymiai pasikeičia ir jų savybės; o pamiršus, galima ir visai sugadinti.
 
AVENT sterilizatoriai sukurti tam, kad palengvintų Jums kūdikio auginimą ir priežiūrą. Naudojant juos, Jūsų kūdikis augs sveikas ir apsaugotas nuo namų aplinkoje slypinčių bakterijų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Taip pat skaitykite
Medikai sutinka, kad mūsų sveikata ir gera savijauta net 50% priklauso nuo gyvenimo stiliaus ir mitybos, tad labai svarbu vaikučiams įdiegti...

Transriebalai kiekvieno sveikatai kelia didelį pavojų, tačiau būtent vaikus, kurių suvokimas apie sveiką gyvenseną dar tik formuojasi,...

Dešrelės, mieliniai ir miltiniai blynai, kotletai su riebiais padažais, bulvytės fri ir bulviniai patiekalai su padažais, batonas su...

Dažnai galime išgirsti nuomonę, kad mokyklų valgyklose vaikai maitinasi gana prastai, o patiekiamas valgis nepakankamai sveikas ir...

Rašyti komentarą

 
Mangerai
2009-01-13 14:18:18
Puikus budas sterilizuoti buteliukus, ciulptukus, saukstukus visa tai kas nemetalizuota- svariai isplovus PATALPINTI I PAVYZDYJE PARODYTA TOKI PLASTIKINI INDA ir pakanka 2 min kad vel galetume net 16 val. tureti svarius indus- tai daug patogiau negu virinti, beje AVENT buteliuku ir neisvirinsi jie tam nepritaikyti... Kai buvau nescia teko klausytis NUKO parduotuves vedejos paskaitos, kuri aisku reklamavo savo gaminius, bet svarbu tai kad informacija buvo perteikta labai tikslingai, sekmes ir jums taikyti tokias sterilizavimo priemones:))))
Mamyte:)
2008-09-22 19:45:18
Bandziau,labai patiko kitaip nei mano kiti bandyti.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Margarita