Namai > Skaitiniai > A. ir G.Masalskiai...
 

A. ir G.Masalskiai sūnelius patiki auklėms


2008 08 06 | Šaltinis: Vakaro žinios
 

Nuolat darbuose paskendę pramogų pasaulio rykliai Asta Stašaitytė ir Giedrius Masalskiai savo sūnelius veda į darželį. Tačiau dvi atžalas laidų ir renginių vedėjams padeda prižiūrėti ir auklės, rašoma dienraštyje "Vakaro žinios".

Plėšytis nederėtų

A. ir G.Masalskiai savo sūnus leidžia į darželį. Vyresnėlis Emilis lanko privatų, o Danielius - valdišką darželį. Pagrandukas Danielius jau taip pat po truputėlį pratinamas prie privataus darželio aplinkos.

Paklaustas, ar jų šeimoje nebuvo iškilusi dilema, ar samdyti savo atžaloms auklę, vyras atsakė, jog tėvams kankintis ir plėšytis nereikėtų.

"Jei tėvai yra dirbantys, šeimai auklė labai praverčia. Jos nuo tėvų nuima didžiulį krūvį. Žinoma, viskas priklauso ir nuo vaiko. Kai kurie mažyliai nelinkę socializuotis ir auga kaip augalai - vieni. Tokiu atveju darželis - ne išeitis", - įsitikinęs G.Masalskis.

Į pagalbą - auklė

Jaunai dirbančiai šeimai sūnelius nuo pat pradžių padėjo auginti auklės. Masalskiai ir dabar retsykiais prašo auklės padėti prižiūrėti du berniukus.

Tačiau susirasti gerą auklę, pripažįsta G.Masalskis, ne taip jau lengva. Tėvai, ieškantys žmogaus, kuris prižiūrėtų vaikus ir ilgainiui norom nenorom taptų šeimos nariu, smarkiai rizikuoja.

"Juk vaikas prie auklės greitai pripranta, tad ieškant žmogaus labai svarbu žinoti, kiek ilgai jis gali dirbti šį darbą, - kalbėjo jaunas tėtis. - Mūsų berniukai turėjo po skirtingą auklę. Kai baigėsi Emilį prižiūrėjusios auklės poreikis, naujos teko ieškoti gimusiam Danieliui."

www.vakarozinios.lt
 


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
k55
Globusiukas