Vaikai > Vaiko priežiūra > 5 smagios idėjos kelionei...
 

5 smagios idėjos kelionei su vaikais


2008 07 08 | Autorius: Laura Barzdaitienė
 

Laukia ilga kelionė ir mažas keliautojas, kuriam veikiai nusibosta tiesiog sėdėti automobilyje ir nieko neveikti? 5 kelioninių žaidimų idėjos padės kelionės valandas prastumti gerokai linksmiau, nei tikėjotės!

1.    Įsigijus specialią piešimo lentą, kurioje nutapytus piešinius galima lengvai nutrinti ir vėl piešti iš naujo, nesunku surengti tikrą mįslių viktoriną: vienas nupiešiate kokio nors daikto dalį ar detalę, o kiti turi atspėti, kas tai per daiktas, pripiešdami trūkstamą dalį (tinka tik tuo atveju, jei yra bent 2 žaidėjai, iš kurių nė vienas kelionės metu nesėdi prie vairo).

2.    Pasigaminkite kelioninį „bingo“: ant popieriaus lapo nupieškite lentelę, kurios langeliuose – įvairiausi daiktai, matomi pakeliui: mašina, sunkvežimis, miškas, trobelė, bažnyčia, konkretūs kelio ženklai ir kt. Vaikai važiuodami turės progą dairytis, ieškoti šių daiktų, o pamatę - užbraukinėti juos savo lentelėse. Pirmajam užbraukiusiam visus langelius – prizas. Jei yra antras ir trečias žaidėjai – jiems, be abejo, turtų atitekti ne prastesni paguodos prizai.

3.    Pasigaminkite staigmenų dėžutę ir susitarkite su vaikais, kad kaskart nuvažiavus tam tikrą skaičių kilometrų (pvz. 50), jų lauks po staigmenėlę. Dėžutėje gali būti visko: skanėstų, mažų žaisliukų, knygelių. Svarbiausia – kiekvienas daiktas turi būti įmantriai supakuotas. Nuvažiavus sutartą atstumą mažieji keliautojai galės traukti kiekvienas savo staigmeną ir ją išpakuoti. Susidomėjimas ir azartas visą kelionės laiką bus garantuoti!

4.    Pabodo žaisti  „Taip ir ne“ arba „Atspėk melodiją“? Improvizuokite, spėliokite frazes iš filmų, reklamų melodijas, mėgdžiokite žinomus personažus.

5.    Užduokite vieni kitiems padainuoti žinomą dainą vis kito personažo balsu. Juk tą pačią „Du gaideliai“ galite padainuoti kaip varlė, lapė, Karabasas Barabasas, Karlsonas, kuris gyvena ant stogo arba Merūnas.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Ramūnas