Namai > Šventės > Padėkime Kalėdų Seneliui
 

Padėkime Kalėdų Seneliui


2007 12 07 | Autorius: Laura Barzdaitienė
 

Kalėdos – smagus metas visiems, kurie gali švęsti, linksmintis ir džiaugtis. Tačiau, kaip žinia, yra vienas žmogus, kuriam Kalėdos – pats darbymetis. Be abejo, tai – geraisi Kalėdų Senelis. 

Kur miegos žaisliukai?

 

Kai priartėjus šventėms dovanėlės pasipila lyg iš gausybės rago, nenuostabu, jog tėvams prasideda migrenos priepuoliai: kur jas visas padėti? Ką tik gautas traukinukas ant grindų nuolat taikosi palįsti po kojomis, didžiuils pliušinis meškinas beviltiškai voliojasi ant fotelio priešais televizorių, užimdamas mėgstamiausią močiutės vietą, o lėlių namai kažkodėl įsitaiso virtuvės spintelių rajone. Ir lengva būtų pasakyti „Susitvarkyk žaislus“. Ne vieni tėvai įsitikina: kalėdinei dovanėlei namuose paprasčiausiai nėra vietos. Surask, kad geras, kokį kampą pusę kambario užimančiai automobilių trasai ar lėlės kūdikio vežimėliui, savo gabaritais prilygstančio normalaus gyvo kūdikio „ratams“.

• Iš anksto numačius veiksmų planą padėti Kalėdų Seneliui tikrai nesunku. Likus savaitei ar dviems iki šventės peržiūrėkite drauge su vaiku jo „žaislų ūkį“. Be abejo, jame rasite žaisliukų, kuriuos jūsų atžalėlė jau „išaugo“, dalis bus pabodusių, dalis – aplūžusių. Išrūšiuokite juos: geresnius galite atiduoti jaunesnių vaikų turintiems bičiuliams ar nuvežti į vaikų namus, sulūžusuis ir aptrintus – išmesti. Taip ne tik kambarys taps tvarkingesnis, bet ir vietą šviežioms naujienoms iškart paruošite.


Norai nesutampa...

Jūsų džiaugsmeliui jau daugiau, nei penkeri, o Kalėdų proga vis dar nori žaislinio ponio ilgais karčiais, kuriuos galima šukuoti. Naivu, vaikiška ir... jūsų galva, tikrai nenaudinga. Juk tokio amžiaus vaikas turėtų labiau domėtis knygelėmis, galvosūkiais, stalo žaidimais, na, ar bent jau sudėtingesniais konstruktoriais, modernesnėmis lėlėmis. Tačiau Kalėdų Senelio ir ūgtelėjusio gudručio norai akivaizdžiai nesutampa. Ką daryti? Nusileisti ir sutikti su jo norais? Ar vis dėlto padaryti savaip?

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
sigita
2012-11-25 13:12:40
Man irgi labai patinka kaledos
Hilda
2010-09-06 01:30:51
Nuo praeitu metu uzsirasiusi sita numeri 860677433 kaip niekam tikusio senelio kad daugiau neskambinti. Buvo sugadinta nuotaika, aiskiai zmogus ne savo darba dirba. Nors kai kam tinka, jei zemiau ne jis pats save rekomenduoja.
M&B
2009-11-13 18:57:52
KALEDU SENELI TU FAINAS
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (187)
LEJA