Namai > Skaitiniai > Dvynukų bumas Holivude
 

Dvynukų bumas Holivude


2008 07 16 | Autorius: Administrator
 

Neseniai gimę Angelinos Jolie ir Brado Pitto dvyniai Knox Leon ir Vivienne Marcheline papildė vis gausėjančias Holivudo dvynukų gretas. Atrodo, Svajonių Fabrikas tiesiog susirgo dvynukų manija.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Angelina ir Bradas atmeta gandus, esą jie dvynukų susilaukė po dirbtinio apvaisinimo procedūros. Brado sesuo Julie jau augina dvynukes, taigi garsioji porelė savo dvynių atsiradimą aiškina šeimos istorija.

Pora jau augina vieną savo biologinę dukrą Shiloh bei 3 įvaikius.

Jennifer Lopez ir Marc Anthony


Ne per seniausiai dvynukus auginančių porų gretas papildė ir Jennifer Lopez su savo vyru Marc Anthony. Laimingasis tėtis netgi prasitarė: „Aš sakiau Jennifer, kad ji nieko nedaro po mažai. Viskas, ką ji nuveikia, yra didu. Taigi jau pirmą kartą gimdydama ji susilaukė iškart dviejų vaikų“.

Nors iki tol Jennifer Lopez neslėpė, kad jai niekaip nepavyksta pastoti, aktorė neigia gandus, esą dvynukai atsirado po dirbtinio apvaisinimo, pasak jos, viskas vyko natūraliai.


P Diddy Sean Combs

Įdomu tai, kad buvęs Jennifer Lopez mylimasis, juodaodis reperis ir prodiuseris P Diddy Seanas Combsas – taip pat didžiuojasi esąs dvynukų D‘Lila Star ir Jessie James tėvas. „Tai dviguba meilė, bet taip pat ir dvigubas nešiojimas, rėkimas ir daugybė unikalių palaimintų akimirkų. Turėti dvynius – išskirtinumas“.

Pasijutęs toks išskirtinis jis netgi ėmėsi kurti rūbų kūdikiams liniją „Sean John line“. Kai ką iš jos žadėjo pats asmeniškai nusiųsti Jennifer Lopez mažyliams.

Marcia Cross

„Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Marcia Cross pernai sausį susilaukė dvynukių. Ji neslėpė, kad mažosios Eden ir Savannah gimė po dirbtinio apvaisinimo, kuriam ji ryžosi kartu su savo vyru Tomu Mahoney netrukus po vestuvių 2006-aisiais.

Julia Roberts

Šiuo metu į motinystės džiaugsmus iki kaklo panirusi „graži moteris“ Julia Roberts Oprah Winfrey laidoje yra prasitarusi, kad norėtų susilaukti dvynių: „Aš stebiu gatvėje praeinančias nėštukes, besilaukiančias vieno kūdikio, ir mąstau: o kodėl gi nesusilaukus iš karto dviejų?!“

Kaip tarė, taip padarė, ir netrukus jau sūpavo ant rankų dvynukus Hazel ir Phinnaeus. Na, o tokią dvigubą laimę jai užtikrino dirbtinis apvaisinimas.

Patrick Dempsey

Gražuolis aktorius Patrickas Dempsey – ne tik sumanus daktaras iš „Grei anatomijos“. Jis – dar ir vietoje nenustygstančių brolių dvynių Darby Galen ir Sullivan Patrick tėtis. Jo žmona Jillian Fink mažylių susilaukė prieš pusantrų metų.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą
„Gamma“ nuotr.


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis