Vaikai > Vaiko priežiūra > Čiulptukas inhaliacijai
 

Čiulptukas inhaliacijai


2007 12 12 | Autorius: Giedre
 

Įvairių tyrimų duomenys rodo, kad žmonės, kurie sirgdami gripu ir kitomis peršalimo ligomis vartoja eterinius aliejus, pasveiksta maždaug 3 kartus greičiau.

Eteriniai aliejai - gamtos sukurti produktai

Sveikatai stiprinti aromatų naudojimas turi senas ir gilias tradicijas. Aromaterapijos pagalba organizmą suvokiame kaip tam tikrą visumą, praktiniu požiūriu ji padeda apginti gyvybiškai svarbią imuninę sistemą. Įrodyta, kad ji sėkmingai padeda atsikratyti streso, virškinimo sutrikimų, kvėpavimo, odos ligų ir kitų negalavimų.

Kvėpavimas aromatais

Natūralios inhaliacijos būdas - panaudojant aromatinę lempą aromatai įkvepiami. Terapinis poveikis skiriasi: vieni aromatai ramina, kiti suteikia džiaugsmingumo, palengvina kvėpavimą, pašalina nuovargį.
Mokslas įrodė, kad eteriniai aliejai pasižymi stipriomis antivirusinėmis, antibakterinėmis, antitoksinėmis, priešgrybelinėmis, raminamomis bei nervų sistemą stimuliuojančiomis savybėmis.

Eteriniai aliejai dėl savo ypatingos cheminės struktūros turi unikalią savybę prasiskverbti į ląsteles, jas pamaitinti ir duoti deguonies, suaktyvina ląstelėse deguonies cirkuliaciją ir taip stiprina imuninę sistemą.

 

REER sukūrė IDEALŲ ČIULPTUKĄ INHALIACIJAI

Kai kūdikis neramus, nes jam užgulta nosis ar peršti gerklę, tada mes siūlome išbandyti REER čiulptukus inhaliacijai su specialiai sukurtu kūdikiam eterinių aliejų mišiniu GIRAITĖ

(Jo galima įsigyti „Gintarinėse vaistinėse").

 

Paprasta naudoti: užlašinti ant gabalėlio vatos ir ją įdėti į specialų žinduko priedą

Eterinio aliejaus sudėtis: aromaterapinį poveikį turinčios sudėtinės dalys: ekologiškas pušų eterinis ir natūralus levandų eterinis aliejus. Eterinis pušų aliejus stiprina imunitetą, todėl yra puiki peršalimo ir infekcinių ligų profilaktikos priemonė. Eterinis levandų aliejus vartojamas kaip plaučių antiseptikas, bronchų išskyrų modifikatorius, priešnuodis, repelentas.

Čiulptukai yra dviejų dydžių: iki 6 mėn. ir nuo 6 mėn.

Kūdikis nurims ir kvėpuoti jam bus lengviau!

 

ČIULPTUKAS VAISTAMS SUGIRDYTI

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
andrejus
2011-02-13 02:26:57
MEDICININIS PAZIMEJIMAS Gerb.LIETUVOS Gyventojei PADEKITE KAS GALI PASTATIT ANT KOJU PO ANTRO INSULTO,LABEI SUMKI PADETIS. GALVOS INFARKTAS,KALBOS SUTRIKIMAS.DESENES PUSES GALUNIU PARALIZIUS,BUKLE SUNKI BUSU NUOSERDIAI DEKINGAS BANKO SASKAITA LT217044000256648822
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Kotryna