Sveikata > Šeimos sveikata > Bioptron – moderni...
 

Bioptron – moderni profilaktikos ir gydymo priemonė


2007 03 20 | Autorius: Giedre
 

Šviesa atlieka itin svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Visi žinome, kad be šviesos nebūtų gyvybės! Šviesos nauda gerokai viršija žmogaus komforto ir geros savijautos pojūtį – ji yra svarbiausia mūsų biologinės sistemos dalis.

Kad dauguma fermentų, hormonų ir vitaminų galėtų tinkamai atlikti savo paskirtį, taip pat reikalinga šviesa. Visiems žinomas pavyzdys yra sąsaja tarp saulės šviesos ir vitamino D. Be saulės organizmas negamina vitamino D, o jo trūkumas gali sukelti rachitą. Faktą, kad daugelio fermentų aktyvinimui reikalinga šviesa, puikiai pavaizduoja pavyzdys apie fermentus, kurie lemia naujagimių geltos gydymą. Būtent dėl to kūdikiai, sergantys gelta, šviečiami mėlyna šviesa.

Jau mūsų protėviai žinojo, kad šviesa gali gydyti. Šviesos terapija buvo aprašyta senovės gydytojų: Egipto, Graikų, Arabų ir Romėnų gydytojai nuo neatmenamų laikų vertino tai kaip labai efektyvų gydymo metodą.
Vis dėlto, Lietuvoje saulė nešviečia ištisus metus ir jos spinduliavimas šiais laikais įvardijamas labiau kaip grėsmė, nei gydymo galia. Dėka paskutinių mokslinių atradimų ir moderniausių technologijų, buvo sukurta Bioptron šviesos terapijos sistema, kuri skleidžia poliarizuotą, polichromatinę, mažos energijos matomą ir infraraudonąją šviesą, neturinčią žalingų ultravioletinių spindulių.

Bioptron šviesa ne tik gydo ligas ar mažina skausmą, bet ir pagerina jūsų dvasinę būklę ir kūno gyvybingumą. Ji skatina smegenyse seratonino ir melatonino išsiskyrimą, kas padeda mums visą dieną būti gerai nusiteikusiems. Tačiau pagrindinė  Bioptron savybė, lyginant su saulės šviesa, yra tai, kad savo šviesos spektre ji neturi žalingų ultravioletinių spindulių, todėl, skirtingai nei vaistai, Bioptron šviesa nepasižymi neigiamu šalutiniu poveikiu.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (197)
Daniel