Sveikata > Nėščiosios sveikata > Šviesa gydo ir saugo nuo...
 

Šviesa gydo ir saugo nuo ligų


2007 01 09 | Autorius: Giedre
 

 Ilgais žiemos vakarais prisimename šiltąjį metų laikotarpį, kai šviečiant saulutei, daugiau šypsojomės, buvome žvalesni, pakilesnės nuotaikos. Pavasarį ir vasarą atsikratome daugelio ligų, kurios mus “persekiojo” žiemą. Kodėl taip yra, kas lemia tokius pasikeitimus? Ar šviesa gali padėti gydyti ligas ir apsaugoti nuo susirgimų?

Jau seniai buvo žinoma, kad šviesa - gydymo veiksnys. Pirmasis šviesos, kaip gydymo priemonės, šaltinis buvo natūrali saulės šviesa. Pastaruoju metu vėl grįžtama prie natūralių gydymo metodų, kurie yra nekenksmingi ir efektyviai gydo daugelį ligų. 

 Kai į mūsų namų duris beldžias liga, griebiamės vaistų ir bandome kovoti su negalavimais. Kad ir kaip efektyviai veiktų medikamentai, jie turi šalutinį poveikį, dalis jų pašalinama, dalis kaupiasi organizme. Ar ne laikas būtų prisiminti natūralų, seniai naudotą, tačiau pamirštą gydymą šviesa?

Devintojo dešimtmečio pradžioje mokslininkų grupė sukūrė šviesos šaltinį, kuris skleidė matomus ir infraraudonuosius spindulius. Remiantis šia technologija vėliau buvo sukurta Bioptron šviesos terapijos sistema.

Kas yra BIOPTRON šviesa?

Šviesos terapijos sistema Bioptron yra pasaulyje patentuotas šviesos terapijos prietaisas, turintis ypatingą optinį įtaisą, skleidžiantį šviesą be žalingų ultravioletinių spindulių, todėl ši šviesa nėra kenksminga. Visi Bioptron prietaisai gaminami Šveicarijoje ir yra sertifikuoti. Gydymui ir profilaktikai šiuos prietaisus naudoja gydymo įstaigos, sveikatingumo centrai, kosmetologijos kabinetai ir privatūs asmenys.
 
Kokias ligas gydo BIOPTRON šviesa?

Bioptron šviesa naudojama trauminių, pooperacinių žaizdų, kojų trofinių opų, pragulų, nudegimų gydymui ir pažeistų audinių atstatymui. Daugelis žaizdų gydoma ambulatoriškai namuose, procedūrą atlieka pats žmogus. Nustatyta, kad minėtos žaizdos sugyja greičiau, sumažėja skausmas, atsiradęs dėl pažeistų audinių vientisumo.

Reumatologijoje Bioptron šviesa gydomas reumatoidinis artritas, kelio, klubo sąnario artrozė (efektyviai mažinas sąnario skausmas, atstatoma pažeista kremzlė). Gydomas alerginis ir atopinis dermatitai, žvynelinė, paprastieji spuogai,  lyginamos veido odos raukšlės, švelninama pažeista, “suvytusi” oda, efektyviai mažinamas celiulitas.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Daugeliui atrodo, kad toksikozė – vienas iš akivaizdžiausių nėštumo požymių. Žinoma, jausmas ne pats maloniausias...

Pirmosios kūdikio nuotraukos, atliktos ultragarso tyrimo metu, dar iki vaikelio gimimo apkeliauja visus šeimos narius bei artimuosius....

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) specialistai kartu su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Jungtinių Amerikos Valstijų Ligų...

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, Lietuvoje listeriozė yra retai registruojama užkrečiamoji liga. 2012-2016 metais Lietuvoje...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Airidukas