Nėštumas > Planavimas > Zodiako ženklai ir tėvystė
 

Zodiako ženklai ir tėvystė


2008 06 29 | Autorius: Administrator
 

Kokiu tėveliu vaikams bus tavo išrinktasis?

Avinas (03.21-04.20)

Šis tėtis gali paskirti vaikui visą savo laisvą laiką arba visai „pamiršti“ apie atžalos egzistavimą. Didelį dėmesį skiria auklėjimui. Tėtis Avinas stengiasi vaikui būti griežtas ir reiklus, bet tuo pačiu teisingas ir nuoširdus. Į vaiką žiūri kaip į sau lygų asmenį. Vaikai gali gana lengvai išnaudoti tokį tėtį. Kad ir koks griežtas jis stengtųsi būti, savo atžalai jam sunku pasakyti „Ne“.

Jautis (04.21-05.21)

Tėtis Jautis stengsis auklėti savo atžalą pagal šeimos tradicijas ir vertybes, kaip tai darė ir jo tėvai. Auklėjime gali būti labai užsispyręs, griežtas ir reiklus, tačiau savo vaikus labai myli ir yra jiems tvirta užuovėja. Jis geras, gal šiek tiek nerangus, norintis kad viskas būtų kaip įmanoma geriau.

Dvyniai (05.22-06.21)

Jis neskuba tapti tėčiu ir vengia šios pareigos. Savo atžaloms tėtis Dvynys bando įskiepyti greitą mąstymą, diplomatiją, saikingumą, žingeidumą, tikslo siekimą, didelį dėmesį skiria jų talentų lavinimui. Jis su vaiku bendrauja kaip su suaugusiuoju.

Vėžys (06.22-07.23)

Jam labai patinka tėčio vaidmuo, beprotiškai myli savo vaikus. Jis lengvai su atžalomis užmezga emocinį ryšį, pelno jų pasitikėjimą. Auklėdamas kartais į vaiką žiūri kaip į savo nuosavybę ir vienas planuoja jo likimą. Glaudus ryšis tarp tėčio Vėžio ir vaiko išlieka ir atžalai suaugus.

Liūtas (07.24-08.23)

Valdingas ir reiklus tėtis Liūtas savo vaikui gali tapti autoritetu, bet gali ir pelnyti stiprų priešiškumą. Jis gali beprotiškai mylėti savo atžalas to paties sulaukdamas ir iš jų. Bet taip pat gali ir nusivilti savo vaiku, tuomet visai nesidomės jo auklėjimu.

Mergelė (08.24-09.23)

Mergelės neskuba tapti tėčiais, tačiau į tėvystę žiūri labai rimtai ir atsakingai. Todėl stengiasi kuo daugiau uždirbti pinigų, kad jų atžalos turėtų viską kas geriausia. Kartais dėl to jie praranda dvasinį ryšį su vaiku.

Svarstyklės (09.24-10.23)

Šis tėvelis aplinkiniams gali pasirodyti labai švelnus ir geras, tačiau savo vaikus auklės griežtai. Jis didelį dėmesį skirs atžalų išsilavinimui. Tėčiai Svarstyklės labiau vertina protą nei jausmus. Vaikai jį gerbs ir gal šiek tiek prisibijos.

Skorpionas (10.24-11.22)

Tėčiai Skorpionai gali auklėti kaip diktatoriai, nesiskaitydami nei su vaiko, nei su mamos nuomone. Tačiau jie labai myli savo atžalas ir yra prie jų prisirišę, o griežtumą demonstruoja bendrai tvarkai palaikyti. Geriausiai su juo sutikti, o elgtis kaip jau patiems atrodys tinkamiau.

Šaulys (11.23-12.21)

Tai vienas iš nedaugelio zodiako ženklų, kuriam tėčio vaidmuo yra sunki ir nesuprantama našta, kurios stengiasi išvengti. Tėtis Šaulys gali labai stipriai mylėti savo vaiką, bet lengva ranka numoti į jo problemas. Į atžalos auklėjimą beveik nesikiš. Ypač Šauliams sunku su mažais vaikais. Rūpestis, atsakomybė – tai ne jiems. Tačiau vaikui užaugus, su tėčiu gali užsimegzti labai tvirta draugystė.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Tėtis Ožiaragis į vaiko auklėjimą žiūri labai rimtai ir atsakingai, kartais su atžalomis elgiasi pernelyg formaliai ir nejautriai. Jis teisinasi tuo, kad taip stengiasi vaiką paruošti gyvenimo sunkumams. Jei vaiko gimimas buvo laukiams ir planuotas, tėtis Ožiaragis bus puikus auklėtojas ir vyresnysis draugas savo atžalai.

Vandenis (01.21-02.19)

Tėtis Vandenis stengsis praplėsti vaiko akiratį ir interesus, išvystyti jo protines ir kūrybines galimybes. Vandeniai moka mylėti savo vaikus to pernelyg nedemonstruodami, suteikia jiems pakankamai laisvės ir stengiasi nevadovauti. Atžaloms jis tampa labiau artimu vyresniuoju draugu, nei tėvu.

Žuvys (02.20-03.20)

Tėčiai Žuvys labai myli vaikus (ne tik savo) ir juos lepina. Atžalų auklėjimą gali palikti savieigai, o jei visgi nusprendžia tuo užsiimti, tai daro nesistemingai ir padrikai. Su vaiku jį sieja glaudus dvasinis ryšys, dažnai jis apie vaikų jausmus ir išgyvenimus žino daugiau nei mama.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

 


 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
Kristina
2013-04-30 11:04:30
Musu tetis Saulys. Na, tikrai nepasakyciau, kad nesikisa i vaiku auklejima ir lengvai numoja ranka i vaiku problemas.
mamyte
2010-12-05 22:41:52
viskas typ top atitinka :)
mama
2010-11-30 22:32:19
tetis avinas myli tik sunu o dukra jam neegzistuoja..
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Teide