Namai > Skaitiniai > Išrinkti 5 geriausi...
 

Išrinkti 5 geriausi Holivudo tėveliai


2008 06 18 | Autorius: Administrator
 

Kas jie? Tie patys vardai, tik kiti laipeliai: Brad'as Pitt'as, Matt Damon, David'as Beckham'as, Patrick’as Dempsey ir Seal’as.

1. Brad’as Pitt’as dėl savo beribio atsidavimo šeimai, vėl viršūnėje. Brad’as kartą yra pasakęs, jog būtų laimingas, net turėdamas keturiolika vaikų.

Brad’as ir Andželina šiuo metu kantriai laukia rugpjūtį gimsiančių dvynukų. Jų šeimoje šiuo metu auga Maddox’as, Pax’as, Zahara ir Shiloh.

2. Matt Damon, kino ekranuose geriausiai pažįstamas kaip Jason’as Bourne‘as (“Bornas: galutinis tikslas”). Tačiau namie jo laukia kiek kitokie malonūs rūpesčiai – atlikti rūpestingo vyro bei tėčio pareigas.

Kartu su savo žmona Luciana Barroso augina devynmetę Alexia iš jos pirmosios santuokos, 2006-ųjų metų birželį gimė jų dukra Isabella. O 2008-ųjų kovą Matt‘as pranešė, jog kartu su žmona laukia dar vieno vaikelio.

 

3. Karjera, vaikai ir stilinga žmona – tai kuo labaiausiai rūpinasi David’as Beckham’as. Garsusis futbolininkas ir  Victoria Beckham augina tris nuostabius sūnus: Cruz’ą David’ą, Brooklyn’ą Joseph’ą, ir Romeo James’ą.

Vienam interviu Beckham’as didžiuodamasis pasakė: „Auginti tris berniukus kartais yra sunku, bet nėra nieko malonesnio kaip grįžti namo ir matyti savo vaikus, leisti su jais laiką. Nieko geresnio pasaulyje negali būti.”

 

4. Patrick’as Dempsey yra talentingas aktorius, atsidavęs vyras ir nuostabus tėvas. Jis daugiau nei tiesiog puikios išvaizdos Holivudo žvaigždutė.
Didžiąją laisvalaikio dalį jis leidžia su širdį pavergusia dukrele Talula Fyfe. 2007-aisiais jo žmona Jillian’a Fink pagimdė dvynukus Sullivan’ą Patrick’ą ir Darby’ų Galen’ą.


 

 

 

5. Tą akimirką, kai Seal’as išvydo Heidi Klum, ji suprato, jog ši moteris ir yra toji vienintelė . Nors ji laukėsi vaikelio nuo vyro iš ankstesnės draugystės, Seal’as nenustojo jai mergintis ir 2005 metais pora pagaliau susituokė.
Interviu Seal’as nenustoja kartojęs, jog jo žmona gražiausia tada, kai laukiasi. Žavinga pora šiuo metu augina sūnus Johan’ą Riley’ų and Henry Guenther’į bei Heidi dukrą Leni.
 


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Gabija