Nėštumas > Po gimdymo > AVENT krūtų gaubtai ISIS
 

AVENT krūtų gaubtai ISIS


2007 06 12 | Autorius: Giedre
 


AVENT krūtų gaubtai nešiojami liemenėlėje yra su ypač minkštomis vidinėmis pagalvėlėmis. Jie padeda įveikti kai kurias problemas, su kuriomis galite susidurti maitinant krūtimi.

• Saugo jautrius ir suskilusius spenelius bei padeda sumažinti krūtų tempimą.

- Sukomplektuokite ventiliuojamus krūtų gaubtus su minkštosiomis vidinėmis pagalvėlėmis ir įsidėkite į liemenėlę. Minkštos pagalvėlės patogiai priglus, išsiformuodamos pagal jūsų krūties formą, o gaubtai apsaugos jautrius ar suskilusius spenelius nuo sąlyčio ir trinties. Ventiliacijai paliktos skylutės leidžia laisvai cirkuliuoti orui.

Ventiliuojamieji gaubtai taip pat gali būti naudojami, kad sumažintų įtampą krūtyse. Jie švelniai spaudžia aplink aureolę ir skatina lėtą pieno tekėjimą. NEMAITINKITE šio pieno kūdikiui, nes pienas, surinktas per ilgą laiko tarpą, gali užsiteršti.

 


• Galite surinkti krūties pieną vėlesniam naudojimui

- Sterilizuokite krūtų gaubtus ISIS (be skylučių) ir silikonines vidines pagalvėles AVENT garų sterilizatoriumi (elektriniu arba skirtu naudoti mikrobangų krosnelėms), arba verdančiame vandenyje mažiausiai 10min.

- Sukomplektuokite krūtų gaubtus ISIS su švelniomis silikoninėmis vidinėmis pagalvėlėmis. Tuo metu, kai viena krūtimi maitinate ar nutraukinėjate pieną, kitoje pusėje į liemenėlę įsidėkite sukomplektuotą krūtų gaubtą, kad surinktumėte besisunkiantį pieną. Tik surinktas pienas, maitinimo ar nutraukimo metu, gali būti saugomas vėlesniems maitinimams.

- Atsargiai nuimkite silikoninę vidinę pagalvėlę ir išpilkite surinktą pieną į sterilų buteliuką arba į VIA indelį motinos pienui laikyti. Nedelsiant patalpinkite pieną į šaldytuvą arba šaldiklį. Motinos pienas šaldytuve gali būti saugomas 24 valandas, o šaldiklyje (esant apie 18°C) iki 4 mėnesių.

- Po naudojimo gerai išplaukite visas dalis.

Nerekomenduojama nešioti krūtų gaubtus ISIS ilgiau nei 40min. Nešiojant juos ilgiau gali per daug užsispausti pieno kanalai.

Kiti rekomenduojami AVENT gaminiai

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Natūralu, kad susilaukusios mažylio mamaytės greitai išvargsta - kūnas dar nespėja atsigauti po gimdymo, o jau tenka stačia galva...

Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų....

Lietuvos bioetikos komitetas ragina žmones atsargiau vertinti privačių virkštelės kraujo bankų Lietuvoje vykdomą veiklą ir neskubėti...

Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ surengtoje šeimų šventėje...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Altėja