Nėštumas > Planavimas > Seksas pagal pareikalavimą
 

Seksas pagal pareikalavimą


2008 06 21 | Autorius: Administrator
 Taigi jei trokštate pastoti, bet tai užtrunka ilgiau, nei tikėjotės, jūs iš tikrųjų žinote, ką reiškia „seksas pagal pareikalavimą“.


Užburto rato epicentras

Seksas – tai malonumas ir pasimėgavimas, jausmų ir emocijų kulminacija, jų fizinė išraiška. Tačiau jei į jūsų miegamąjį jau spėjo įsisukti seksas, skirtas kūdikiui pradėti, jis iš esmės pasikeičia. Flirtą ir preliudiją išstumia būtinybė, emocijos, o jausmai ir netgi malonumas atidedami į šalį. Telieka vienintelis viską užgožiantis argumentas: REIKIA!

Iš pradžių jūsų vyrui gali patikti jus užvaldžiusios laukinės aistros ir ėjimas tiesiai prie reikalo ovuliacijos metu. Tačiau... Jūs jau nemanote, kad seksas turėtų būti ypatingas. Jūs netgi nemanote, kad galima nenorėti sekso, jei tik šiuo metu jums – ovuliacija. Vargu ar toks meilės žaidimų paįvairinimas gali patikti ilgam.

Pastebėjote? Judu tarsi pasikeitėte vaidmenimis. Dabar jau jam reikia nusiteikti, pasiruošti, jis nori ilgesnės įžangos, o jums galvoje – tik kulminacija. Įmanytumėte – iškart po to nusisuktumėte ir užmigtumėte. Jei ne rekomendacijos dar 20 min. pagulėti kilstelėjus dubenį.

O štai čia ir prasideda santykių krizė: vyras jaučiasi vis labiau išnaudojamas vieninteliam tikslui, apvaisinimui, jūs – vis labiau susierzinusi, kad jis nebenori paklusti jūsų komandai, išsisukinėja arba tapo abejingas.


Ar yra išeičių?

Pasak psichologų, visiškai atsikratyti „sekso pagal pareikalavimą“ nerimo pavyks tik tada, kai pagaliau nėštumo testas parodys išsvajotąsias dvi juosteles. Tuo tarpu vaisingumo specialistai tikina, jog atsipalaidavus ir nusiraminus šansai pastoti labai ženkliai padidėja. Taigi nebelieka nieko kito, kaip tik išguiti iš savo miegamojo „pareigos seksą“ ir susigrąžinti „malonumo seksą“, kaip pasitenkinimą keliantį žaidimą ir fizinę bei emocinę meilės išraišką. O prie šio tikslo priartėti jums padės 5 žingsniai:

1.    Atvirumas. Būkite atvira su pačia savimi ir pamėginkite suvokti, kas būtent jus taip neramina ir dėl ko kilo ši įtampa? Baimė, kad  taip ir nesusilauksite vaikų? Ar nepasitikėjimas savo jėgomis, kad nesugebėjote pastoti per savo užsibrėžtą laiko tarpą? Išmokite atsipalaiduoti, atsikratykite įpročio planuoti savo gyvenimą, pasikalbėkite apie savo baimes ir nerimą su partneriu. Jei jaučiate, kad padėtis tampa nebekontroliuojama – ryžkitės padaryti pertrauką bandymuose ir atidėkite pastojimo planus bent 2-3 mėnesiams. Be abejo, per tą laiką mylėtis nedraudžiama, tačiau liaukitės skaičiavusi vaisingas ir nevaisingas dienas, nebesimatuokite bazinės temperatūros ir pamirškite, kada jums turėtų vykti ovuliacija.   >> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Mažoji