Nėštumas > 9 mėnesiai > Nėščiosios spalvų...
 

Nėščiosios spalvų kaleidoskopas


2007 05 24 | Autorius: Giedre
 

Tiesą sakant, taip jiems ir reikia – užteks kaišioti nosį ten, kur jų niekas neprašo. Juo labiau, kad ir jūs pati dabar, kai viduje jaučiate spurdant naują gyvybę, turėtumėte labiau įsigilinti į save – be pašalinės nuomonės brukimo. Ypač jei ta nuomonė – tik iš piršto laužti pramanai.

Tačiau jei vis dėlto nėštumo metu ypatingai pamėgote vieną ar kitą spalvą – būkite tikra, tai šį bei tą reiškia. Tik ne būsimo kūdikio lytį, o jūsų vidinius išgyvenimus, būsenas ir... galbūt šiek tiek – gimsiančio vaikelio charakterį. Ir tai – nebe prasimanymas, o moksliškai įrodytas faktas, pagrįstas spalvų terapijos tiesomis.


Jūsų sielos gelmių vaivorykštė

Jei norite išsiaiškinti tai, ką jaučiate, psichologai rekomenduoja čiupti į rankas baltą popieriaus lapą ir pieštukus ar flomasterius. Ir teprasiskleidžia jūsų fantazija!

Baltas lapas – tai jūsų „žemė“. Įsivaizduokite, kad pasodinote į ją nepaprasto grožio gėlę. Ji pamažu auga: prasikala stiebelis, iš jo išauga lapai, galiausiai prasiskleidžia įstabus neregėtas žiedas, apgaubtas švelnios šviesos.

Veikiausiai jūsų nupieštas žiedas – jūsų šiuo metu itin mėgstamos spalvos? O gal savo spalva nupiešėte stiebelį ir lapus? Pažvelkite, kokia spalva jūsų piešinyje dominuoja, kuri jums pačiai artimiausia ir mieliausia?


Geltona

Tai dvasingumo ir tuo pačiu pavojaus spalva. Jei jūsų piešinyje dominuoja geltona – veikiausiai jaučiatės išsivadavusi nuo visų problemų. Nėštumas jums – įstabus atradimų laikas. Jūs džiaugiatės savo padėtimi ir aplinkui save sėjate optimizmą.

Tikėtina, kad jūsų būsimasis kūdikis bus svajotojas, fantazuotojas, pasakorius ir pokštininkas. Jis mėgs žaisti vienas, rinksis abstrakčius žaisliukus – akmenėlius, šakeles, skudurėlius – ir atgaivins juos savo vaizduotėje. Jam būtina svajoti, kažko tikėtis, laukti. Tiesa, jei laiku nesiimsite tinkamų pedagoginių gudrybių, jis išaugs nepraktiškas, vengiantis atsakomybės.


Raudona

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 4 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja...

Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Nėštumo testui parodžius teigiamą rezultatą apima begalinis džiaugsmas, kuriuo tiesiog privalu pasidalinti su brangiausiais žmonėmis...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Karina
sun