Nėštumas > 9 mėnesiai > Nėštumas ir pigmentinės...
 

Nėštumas ir pigmentinės dėmės


2007 04 25 | Autorius: Giedre
 

 Pigmentinės dėmės vadinamos chloazomis. Kosmetologai jas pašalina taip pat lengvai kaip strazdanas ir naudoja preparatus, kuriuose yra gyvsidabrio, salicilo rūgšties, bismuto, žaliojo muilo ir t.t. Bet visos šios paminėtos medžiagos kontraindikuotinos nėštumo metu. Ką daryti? Svarbiausia – nenusiminti, nes yra daugybė būdų „tapti gražuole“ į pagalbą pasitelkus natūralias balinančias medžiagas.

Pirmiausiai išbandykite patį paprasčiausią būdą: ryte ir vakare veidą patepkite rūgštaus pieno produktais, o pačias chloazas – citrinų, greipfruto, raudonųjų serbentų sultimis.

Ištvermingesnėms galima pasiūlyti įvairius kaukių kursus (po 10 – 15 kaukių, iš viso 2 – 3 kursai tarp jų padarant vienos savaitės pertrauką).

Jeigu oda riebi, kaukę dėkite kas antrą dieną, jeigu sausa – du kartus per savaitę. Visos kaukės gaminamos prieš vartojimą. Jeigu oda riebi, pradžioje nusiprauskite muilu, jeigu sausa – veidą nuvalykite losjonu sausai odai. Kaukę tepkite švelniais judesiai netempdama odos ir laikykite 15 – 20 minučių. Valykite marle arba vatos tamponėliu, sudrėkintu drungnu vandeniu arba žolių (ramunėlių, liepžiedžių, mėtų) nuoviru. Paskui odą patepkite plonu maitinamojo kremo (pasirinkite pagal odos tipą) sluoksniu.

Garstyčių kaukė. Miltelius tirpinkite šiltame vandenyje, kol gausite košelės konsistencijos tepalą, ir juo patepkite dėmes (jeigu oda riebi arba normali, palaikykite, kol pradėsite jausti deginimą), paskui nuplaukite ir sausai nušluostykite. Procedūrą kartokite kiekvieną arba kas antrą dieną 10 kartų. (Ši kaukė netinka, jeigu veidą dengia gerai pastebimas plaukelių sluoksnis ir yra išsiplėtusios kraujagyslės).

Mielių kaukė. Šviežias mieles tirpinkite 3% koncentracijos vandenilio perokside (jeigu oda riebi), šiltame virintame vandenyje (jeigu oda normali) arba šiltame piene (jeigu oda sausa), kol gausite grietinės konsistencijos tepalą. Kaukę laikykite, kol visiškai išdžiūs. Procedūrą kartokite kiekvieną dieną. Kursas – 30 procedūrų.

Putinų kaukė. Servetėlę, suvilgytą šviežiomis putinų uogų sultimis, dėkite ant veido du kartus iš eilės kiekvieną dieną. Laikykite 10 minučių. Jeigu oda sausa, naudokite ne „grynas“ sultis, o sumaišykite jas su kremu sausai odai (santykis 1:1). Kaukę dėkite du kartus iš eilės ir laikykite po tris minutes.

Šviežio agurko kaukė. Šviežių agurkų košelę (sutarkuokite tarka) tepkite kiekvieną dieną ir laikykite 10 minučių. Šią procedūrą pakartokite tris kartus iš eilės.


 
Taip pat skaitykite
Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja...

Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Nėštumo testui parodžius teigiamą rezultatą apima begalinis džiaugsmas, kuriuo tiesiog privalu pasidalinti su brangiausiais žmonėmis...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Deimena