Pagrindinis > Vaikų mados dienos...
 

Vaikų mados dienos MAŽASIS MODELIS tendencijos - ryški, natūrali asmenybė


2007 11 12 | Autorius: Giedre
 


Pagrindinės parodos temos: būsimų mamų ir kūdikių priežiūros priemonės, žaislai, žaidimai, vaikų kambario baldai, žaidimų aikštelės, vaikiška literatūra, drabužių ir avalynės kolekcijos kūdikiams ir vaikams.
Vaikų šalis“ neįsivaizduojama be gausybės smagių renginių, prizų ir staigmenų, naujų žaislų ir žaidimų pristatymų, sulaukiančių daugybės mažųjų lankytojų bei jų tėvelių dėmesio.

Daugelis renginių jau yra tapę parodos tradicija, gerai žinomi lankytojams ir jų laukiami. Vienas iš jų vaikų mados diena “Mažasis modelis”, kurią rengią Severos Čepulienės mados studija. 

Pasaulio mados kūrėjai vis didesnį dėmesį skiria vaikų madai. Stilingai aprengti vaikus siūlo daugybė specialiai jiems kuriančių mados namų. Internetiuose puslapiuose pateikiamos vaikų mados apžvalgos, diskusijos šiomis temomis. Vaikų mados diena “Mažasis modelis” formuoja suvokimą apie vaikų madą Lietuvoje.  Firmos ir dizaineriai, kurie pristatys kolekcijas šiame renginyje, turi aiškų požiūrių į vaikų mados svarbą  formuojant vaiko pasaulėžiūrą ir vertybės.

Skonio ir grožio sąvoka formuojasi vaikystėje teigia BAROCA ir jiko.lt  Aprengti vaiką taip, kad jam būtų patogu, be abejo, labai svarbu. Tačiau vaikams vien patogumo nebepakanka. Aprengti vaiką kaip papuola - netinkamas sprendimas, ir tai gali neigiamai įtakoti jo asmenybės raidą.

Norėdami padėti vaikui suformuoti savitą požiūrį ir skonį, turėtumėme atkreipti dėmesį ne tik į skaitomas knygas, žaidžiamus žaidimus, kokybišką bendravimą, klausomą muziką, bet ir dėvimus drabužius.
Sekdama pasaulio vaikų mados formavimo lyderiais ir, visų pirma, siekdama prisidėti prie vaikų vertybių formavimo, BAROCA ir jiko.lt pristatys kokybiškų kasdienių ir puošnesnių įvairioms progoms skirtų drabužėlių mažyliams.

 „Skinija“- linksmasis kojinių fabrikas norėdamas, „išgirsti“ savo mažojo pirkėjo norus ir į juos įsiklausyti šiais metais organizavo kūrybinį  konkursą „Nusipiešk sau kojinytes“. Renginio vaikų mados diena „Mažasis modelis“ metu “Skinija”, pristatys pėdkelnės ir kojines išmegztas pagal konkurso laureatų piešinius. Maži ir dideli parodos lankytojai, turės galimybę pamatyti ir naujausią išskirtinio dizaino  kolekciją. Kojinės yra aprangos detalė, kaip ir karoliai, rankinės, šalikai, pirštinės ar kiti nemažiau svarbūs priedai. Netinkamai parinkti "sugadina" visą "vaizdą". Kojines reikėtų derinti prie bendro aprangos stiliaus, teigia mados ekspertai.

Atėjančioms didžiosioms šventėms ar šiltajam 2008 metų sezonui padės pasipuošti  „DaNa ir Ko“ . Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti pėdkelnių gamintoja, siūlo vaikiškų gaminių kolekciją. Mažąsias mados žinoves, tikrai nustebins originalūs gaminiai - be jau įprastų pėdkelnių, įmonė pristatys originalių raštų blauzdines ir pirštinaites. Sau tinkantį ir patinkantį  gaminį išsirinks  tiek paauglės, tiek mažiausios „DaNa“ klientės.

Žaismingąs, nuotaikingąs ir šmaikščiąs kolekciją vaikams ir paaugliams pristatys  dizaineriai Daiva Tamošaitienė, Genutė Žalienė, Daiva Narkevičiūtė ir AB LINŲ AUDINIAI 
Vaikų  mados dienos MAŽASIS MODELIS metu žurnalas MERGAITĖ jaunimo patarėjas mados ir stiliaus klausimais, patars: drabužiuose atsispindi gyvenimo būdas, dvasiniai siekiai, sugebėjimas parodyti save aplinkiniams. Leidžiama vilkėti visa tai, kas patinka, kas patogu, praktiška, stilinga.
Ateik ir pamatyk!
Madų pristatymus papuoš svečių - Lietuvos mažųjų žvaigždžių Elzės Kazlauskaitės, Eglutės, Line dance SMILE ,gimnastikos klubo GLORIJA nepakartojami pasirodymai.
 
Laukiame Jūsų lapkričio 16-17 dienomis, Lietuvos parodų centre "Litexpo", Laisvės pr. 5, 5 salėje vaikų mados dienoje MAŽASIS MODELIS. Daugiau informacijos www.modeliai.lt

Vaikų mados dienos MAŽASIS MODELIS tendencijos - ryški, natūrali asmenybė
 
Renginio vieta: Lietuvos parodų centre "Litexpo", Laisvės pr. 5, 5 salėje
Data: 2007 m. lapkričio 16,17 d.
Programa                        

• lapkričio 16d. 15 00- 16 00 Drabužiai ir aksesuarai vaikams
UAB DANA IR KO
UAB SKINIJA
BAROCA sukurta jiko.lt
Kolekcijas pristatys modeliai iš studijos MAŽASIS MODELIS.

• lapkričio 17 d. 17 00- 18 00  Dizaineriai - vaikams

Daiva Tamošaitienė “Boružėlės“
AB LINŲ AUDINIAI ir Daiva Narkevičiūtė “Didelio miesto vaikai jūroje“
Genutė Žalienė “Besmegeniai“
Kolekcijas pristatys modeliai iš studijos MAŽASIS MODELIS.
Modelių namai “Svajonių vartai“
Modelių namai “U lukamorija“ Ukraina. Kolekcija “Indigo vaikai“

• Svečiai

Elzė Kazlauskaitė
Eglutė
Line dance SMILE
Gimnastikos klubas GLORIJA


 
Taip pat skaitykite
Nors dvikalbėse šeimose, kur tėvai – skirtingų tautybių ir su atžalomis bendrauja skirtingomis kalbomis, vaikų kalbos vystymasis...

Jei pastebėjote, jog vaikas staiga ėmė miegoti gerokai per daug, arba atvirkščiai, pastebėjote, jog jį kamuoja nemiga – gali...

Aktyvumas ir reguliari mankšta nėštumo metu išeina į naudą, – tokią išvadą pateikė Pepperdine (JAV)...

Olsterio universitete atlikti tyrimai parodė, jog berniukai kur kas geriau atsako į dėmesingumo testo klausimus, jei yra šiek tiek...

Rašyti komentarą

 
jurate
2012-11-11 16:42:47
mano dukrele nori buti modelu jei metu 15m
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
austeja