Pagrindinis > Dainininkas Mantas...
 

Dainininkas Mantas susilaukė sūnaus


2007 05 08 | Autorius: Giedre
 

Klausimas „ar jau?“ atlikėjui ir jo žmonai Ievai jau buvo spėjęs įkyrėti. Gydytojai prognozavo, kad vaikas gims balandžio 23 dieną, tačiau Jankavičių atžala į pasaulį nesiveržė.

L.T. pavyko sužinoti, kad šeštadienį po 7 val. trukusių nesėkmingų bandymų pagimdyti natūraliu būdu gydytojai atlikėjo žmonai Ievai atliko cezario pjūvį. Mūsų žiniomis, ir ji, ir sūnelis jaučiasi gerai.

Tėtis - slapukas

Tos pačios dienos vakarą LTV projekte „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“ su partnere Rita Dapkute dainuojantis Mantas tiesioginiame eteryje neišsidavė tapęs tėčiu. „Nieko nekomentuosiu, esu labai pavargęs“, – telefonu dainininkas išsisukinėjo ir L.T. žurnalistų įspaustas į kampą.

Beje, dainininkas yra prasitaręs, kad pats dalyvaus gimdyme ir nukirps naujagimiui virkštelę. Tėvu tapęs Mantas užvakar koncertavo naujajame klube „L'Amour“ vykusiame renginyje „Tabami goes clubbin“. Liudininkų teigimu, sūnaus gimimą dainininkas po pasirodymo ilgokai šventė su kitais projekto dalyviais – „Skamp“ nariais Viktoru Diawara, Erica Jennings ir jos vyru Jurgiu Didžiuliu.

Laimės ašaros

Mantas anksčiau L.T. yra sakęs, kad žinia apie šeimos pagausėjimą jį labai sujaudino. „Kelias sekundes negalėjau nė žodžio ištarti, nežinojau, kaip reaguoti. Nesigėdysiu prisipažinti, kad pirmą kartą per kokius dešimt metų verkiau. Bet iš džiaugsmo“, – patirtų jausmų tuomet neslėpė jis.

Atlikėjas tikino, kad kūdikio laukimas jam suteikė jėgų eiti į priekį. „Jeigu ne šita naujiena, turbūt per gruodį būčiau palūžęs ir fiziškai, ir morališkai.

Mano viduje dabar tarsi dega švieselė ir neleidžia man pasiduoti. Žinau, kad manęs laukia“, – yra sakęs M.Jankavičius.

Jis taip pat sakė, kad jiedu su žmona neskuba galvoti atžalai vardo. „Manau, kad žmogus vardą atsineša gimdamas. Gali sugalvoti vardą, o kai vaikas gims, pasirodys, kad jis jam prie veido netinka“, – kalbėjo dainininkas.

www.lt24.lt


 
Taip pat skaitykite
Nors dvikalbėse šeimose, kur tėvai – skirtingų tautybių ir su atžalomis bendrauja skirtingomis kalbomis, vaikų kalbos vystymasis...

Jei pastebėjote, jog vaikas staiga ėmė miegoti gerokai per daug, arba atvirkščiai, pastebėjote, jog jį kamuoja nemiga – gali...

Aktyvumas ir reguliari mankšta nėštumo metu išeina į naudą, – tokią išvadą pateikė Pepperdine (JAV)...

Olsterio universitete atlikti tyrimai parodė, jog berniukai kur kas geriau atsako į dėmesingumo testo klausimus, jei yra šiek tiek...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (233)
Emilijus