Pagrindinis > Didžiojoje Britanijoje...
 

Didžiojoje Britanijoje abortai vis dar atliekami iki 24 nėštumo savaitės


2007 04 27 | Autorius: Giedre
 


Neseniai Britų medicinos asociacija (The British Medical Associacion) atsisakė palaikyti reikalavimą šį laiką (24 sav.) sumažinti, o organizacija „Marie Stopes International“ išsiaiškino priežastis, kodėl moterys prieš priimdamos galutinį sprendimą laukia taip ilgai, iki paskutinės galimos datos.

Atlikę moterų, pasidariusių abortą 19-22 nėštumo savaitę, apklausą specialistai išsiaiškino, kad daugelis jų tiesiog laiku nesusivokia besilaukiančios – menstruacijų ciklas nesutrinka, o dėl svorio padidėjimo kaltina paprasčiausią persivalgymą. Jei moterys naudoja kontraceptines piliules, jos dažnai neišsigąsta ir nepasirodžiusių mėnesinių, tai priskirdamos neretai tablečių sukeliamai laikinai amenorėjai.

Kitos moterys teigė iš pradžių norėjusios vaikelio, tačiau priverstos aplinkybių (tarkim, paliktos apie nėštumą sužinojusio partnerio) jautėsi priverstos pasidaryti abortą.

Nemažai ir tokių moterų, kurios paprasčiausiai ilgokai negalėjo suderinti joms ir gydytojui tinkamo laiko aborto procedūrai, nes tiek gydytojai, tiek pačių moterų artimieji visais įmanomais būdais mėgino jas sulaikyti nuo šio žingsnio. 

Pasak Medicinos asociacijos, sutrumpinus laiką, per kurį leidžiama pasidaryti abortą, moterims, esančioms ir taip nelengvoje situacijoje, būtų sudaryta papildomų sunkumų ir kliūčių.


 
Taip pat skaitykite
Nors dvikalbėse šeimose, kur tėvai – skirtingų tautybių ir su atžalomis bendrauja skirtingomis kalbomis, vaikų kalbos vystymasis...

Jei pastebėjote, jog vaikas staiga ėmė miegoti gerokai per daug, arba atvirkščiai, pastebėjote, jog jį kamuoja nemiga – gali...

Aktyvumas ir reguliari mankšta nėštumo metu išeina į naudą, – tokią išvadą pateikė Pepperdine (JAV)...

Olsterio universitete atlikti tyrimai parodė, jog berniukai kur kas geriau atsako į dėmesingumo testo klausimus, jei yra šiek tiek...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (233)
Robertas