Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 

Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas


 

Valerijus
2012-07-12 17:06:34
Sveiki, mano nosis buvo lūžus kelis kartus vaikystėje, dabar ji pakrypus į dešinę. Kiek maždaug kainuotų tokios nosies ištiesinimas ir kiek tai galėtų užtrukti nuo pirmos konsultacijos iki galo? Man 27 m.

Visų pirma, reikėtų atvykti konsultacijai, kurios metu įvertintume jūsų nosies kaukų bei pertvaros deformaciją, atliktume operacijai reikalingus kraujo tyrimus. Vieną naktį po operacijos liktumėte klinikoje, po septynių dienų būtų išimami siūlai, dešimt dienų reikėtų vaikščioti su įtvaru, o mėlynės dingtų maždaug po dviejų savaičių. Tinimas atslūgsta ir ima matytis rezultatai praėjus dviems mėnesiams, o po pusantrų metų nosis būna visiškai sugijusi ir galutinai susiformavusi. Tikslią kainą pasakyti sunku, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas, preliminarias kainas galite sužinoti mūsų klinikos internetinėje svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
Vytautas
2012-07-12 17:06:23
Laba diena, turiu vieną problemėlę, norėjau su Jumis pasikonsultuoti: ant kairės ausies buvo spuogiukas, aš jį šiek tiek pamėginau išspausti, ir dabar rezultatas toks, kad jis labai padidėjo ir skauda. Sako, kad tai riebalinė liauka, gal galite patarti, ką man daryti, kaip ją pašalinti, kur kreiptis? Ačiū.

Sudėtinga kažką pasakyti nemačius atsiradusio darinio. Reikėtų atvykti konsultacijai, tada galėčiau pasakyti konkrečiai.
Aušra
2012-07-12 17:06:08
Ar yra amžiaus ar kitokie apribojimai, kai nebegalima daryti plastinės pilvo rekonstrukcijos?

Kaip ir kitų plastinių rekonstrukcijų, šios nepatartina daryti, kai operacijos rizika yra didesnė nei galima nauda. Taip pat nedarome pilvo korekcijų tais atvejais, kai dėl įvairių sutrikimų (širdies, kvėpavimo, psichikos ligų) atsiranda rizika gyvybei.
Sandra
2012-07-12 17:05:52
Sveiki, turiu tokią problemą – mimikos raukšles tarpuakio (pykčio) raukšles, kaktos ir šypsenos raukšles. Kiek man taip apytiksliai kainuotų, maždaug prieš kiek laiko reikia prisiregistruoti. Ar tą pačią dieną galima konsultacija ir tas procedūras pasidaryti? Ačiū labai už atsakymą.

Patartina registruotis likus dviems savaitėms iki norimos procedūros datos. Pati procedūra trunka vos 15 - 20 minučių, todėl per vieną dieną įmanoma ir suteikti konsultaciją, ir atlikti pačią procedūrą. Tikslią kainą pasakyti sunku, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas, preliminarias kainas galite rasti klinikos internetinėje svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
Asta
2012-07-12 17:05:37
Sveiki, prieš porą metų pasidariau krūtinės didinimo plastinę operaciją, bet planuoju pasidaryti didesnę, nes rezultatai manęs netenkina. Esu negimdžiusi ir norėjau pasiteirauti, ar po gimdymo krūtinė labai stipriai pasikeičia? Dėkoju.

Kiekvienos moteris organizmas yra kitoks, todėl sunku nuspėti pokyčius po gimdymo. Žinoma, kuo mažesnė krūtinė yra prieš gimdymą, tuo ir pokyčiai mažesni, kuo didesnė krūtinė, tuo ryškesni pasikeitimai būna pagimdžius. Jei po gimdymo norite daryti krūtų didinimo operaciją, patartina ją atlikti praėjus pusei metų po maitinimo pabaigos.
Jurgita
2012-07-12 17:05:22
Sveiki, norėčiau plastinės krūtų operacijos. Ar būtų įmanoma per dvi savaites tai atlikti?

Iš anksto užsiregistravus, dviejų savaičių konsultacijai, apžiūrai ir operacijai tikrai užtenka. Po operacijos praėjus dešimčiai dienų yra išimami siūlai, o pooperacinis laikotarpis, kurio metu reikia vengti fizinio krūvio, trunka apie du mėnesius.
Roma
2012-07-12 17:05:07
Laba diena, mano nosis sulaužyta ir yra kreiva. Ar būtų galima atlikti plastinę operaciją, jei man jau 49 metai?

Amžius nėra riba plastinės chirurgijos procedūroms ir operacijoms. Jums reikėtų apsilankyti pas LOR specialistą, kuris apžiūrėtų nosį, nuspręstų, kokių procedūrų reikia.
Edita
2012-07-12 17:04:54
Laba diena. Man yra 38metai. Visa gyvenimą svėriau 57kg. Paskutiniu metu priaugau 15kg. Bet sėkmingai juos metu. Liko 6kg. Bet problema atsirado kaklo srityje, atsirado raukšlės. Ką būtų įmanoma daryti pačiai, jei ne – tai kiek tai kainuotų, pakoreguot pas specialistus. Ačiū.

Kiek žinau, jokių priemonių odos elastingumui padidinti nėra. Galima bandyti kreiptis į dermatologus, taikyti mezoterapiją arba koreguoti chirurginiu būdu. Tikslią kainą įvardinti sunku - reikia apsilankyti pas specialistus, atlikti apžiūrą, nuspręsti, kokių procedūrų reikia. Preliminarias kainas galite rasti mūsų klinikos internetinėje svetainėje www.groziochirurgija.lt.
Daiva
2012-07-12 15:41:49
Noriu paklausti, o kiek kainuoja pilvo operacija dėl odos pertekliaus?

Kaina priklauso nuo operacijos apimties. Jei reikalingas papildomas nusiurbimas arba raumenys pilvo srityje yra labiau prasiskyrę, kaina yra didesnė. Preliminarias kainas galite sužinoti mūsų klinikos internetinėje svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
ligita bucinskaite
2012-07-11 14:04:51
Laba diena, turiu du vaikus, man 33 metai ir po gimdymo krūtinė visai sumažėjo. Gal yra būdų atitaisyti kad nors kiek ji padidėtų? Dėl krūtinės aš labai esu nusiminusi. Ką galite patarti?

Optimaliausias variantas - krūtų implantai. Žinoma, galima rinktis ir riebalų persodinimą, tačiau tai yra kur kas sudėtingesnė, keletą etapų turinti operacija, kurios rezultatą prognozuoti yra gana sudėtinga.
Gintare
2012-07-11 12:39:08
Kiek kainuoja krūtų pakėlimo operacija? Ar pasidarius krūtų pakėlimo operaciją ir po to pagimdžius krūtys vėl nukars?

Visų pirma, patariu atlikti krūtų pakėlimo operaciją tuomet, kai nebeplanuosite gimdyti, kitu atveju, negalėsite vaikelio maitinti krūtimi. Po krūtų pakėlimo operacijos krūtys gali šiek tiek pasileisti, tačiau tikslius rezultatus prognozuoti yra sudėtinga.Preliminarias kainas galite sužinoti mūsų klinikos internetinėje svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
JUSTE
2012-07-11 11:23:07
Laba diena, po nėštumo atsirado daug strijų šlaunų srityje, kaip jas išnaikinti?

Deja, jų išnaikinti neįmanoma net ir operaciniu būdu.
Dziuljata
2012-07-11 11:10:40
Sveiki, esu 6 vaikų mama, nėštumo metu nedaug svorio priaugau, tik labai didelis pilvas vis buvo ir dabar jau 3 metai po pjūvio ir likęs pilvas tartum vėl nėščia būčiau. Ką daryti?

Reikėtų atvykti pasikonsultuoti. Pilvas gali likti dėl riebaliukų sankaupos arba prasiskyrusių raumenų. Jei neturite viršsvorio, reikėtų atlikti pilvo plastiką. Esant per didelei kūno masei, pirmiausia patartina imtis priemonių svorio mažinimui.
daiva
2012-07-11 10:15:44
Laba diena, turėjau du nėštumus ir iš jų abu Cezario pjūviai. Po abiejų vaikelių liko didelis pilvas-oda. Buvau priaugusi daug svorio. Norėčiau atstatyti kiek įmanoma pilvo formą. Ar užtektų vienos operacijos ir kiek tai kainuotų?

Žinoma, vienos operacijos tikrai užtektų. Vis dėlto pirmiausia reikia sunormalizuoti kūno svorį - geriausia, kad KMI (Kūno masės indeksas) rodiklis neviršytų 30, idealiausias variantas - 25. Svarbu suprasti, kad pilvo plastika nėra svorio mažinimo operacija, tai kūno kontūrų koregavimas. Jei po pilvo plastikos vėl priaugama svorio, ant po pilvo plastikos likusio rando užkrenta oda su riebaliuku. Preliminarias kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
sigute
2012-07-10 22:15:09
Sveiki. Jau 8 metai po gimdymo kamuoja per didelės lytinės lūpos. Mąstau apie jų sumažinimą, pagražinimą, kad jausčiausi gerai dėvėdama bikini ir miegamajame. Įdomu, kiek tai kainuotų ir koks gijimo laikas?

Žaizda gyja apie dvi savaites, lytinio akto reikėtų vengti penkias-šešias savaites. Operacijos metu taikome bendrinė nejautra, pašalinamas mažųjų lytinių lūpų audinių perteklius, procedūra dažniausiai nesukelia didelių skausmų ar kitokių komplikacijų. Preliminarias kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje, adresu www.groziochirurgija.lt.
Evelina
2012-07-10 12:10:54
Sveiki, po trečio nėštumo dėl prasiskyrusių raumenų, pilvo sienoje atsirado 4-5 cm plyšys, pilvas atrodo lyg laukčiausi 5 mėnesį, šokinėjant viduje atrodo kad kažkas kliunksi, o pajudėjus intensyviau sutrinka žarnyno veikla. Ar įmanoma su tokiu raumenų prasiskyrimu taikant specialius pratimus ar kitokias neoperacines priemones susigrąžinti formas? Kada galima daryti operacija, jei nebemaitinu mažylio jau 3 mėnesius? Kiek ilgai po operacijos negalima kilnoti vaikų? Ar įmanoma atlikti pilvo ir krūtinės didinimo operacijas vienu kartu?

Asmeniškai aš nežinau priemonių, kaip pratimais susigrąžinti dėl raumenų prasiskyrimo pakitusias kūno formas. Žinoma, fiziniai pratimai sustiprins raumenis, tačiau jie vis tiek liks prasiskyrę. Operaciją atlikti galima praėjus pusei metų po maitinimo pabaigos. Po operacijos bent du mėnesius negalima kilnoti didesnio nei šešių kilogramų svorio, šokinėti, atlikti aktyvius fizinius pratimus. Pilvo ir krūtinės didinimo operacijas tikrai galima atlikti vienu kartu.
dana
2012-07-08 20:20:59
Labas vakaras, norėčiau pasiklaust, kiek kainuotų sutvarkyt pilvuką, nukarusį, su strijomis ir pakoreguot krūtinę?

Tikslios kainos pasakyti negaliu, iš pradžių svarbu apžiūrėti, nustatyti, kokios procedūros yra reikalingos - kiekvienas atvejis yra kitoks. Preliminarias kainas galite rasti mūsų klinikos internetinėje svetainėje www.groziochirurgija.lt.
jurgita
2012-07-07 10:24:43
Noriu paklausti, ar padeda kontraceptinės tabletės padidinti krūtinę?

Nesu girdėjęs tokių dalykų, tikriausiai tai - tik gandai.
1
 
 
 


grįžti - Kęstutis Maslauskas, plastinės - rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas


 
 
Klausti

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
Anesa