Nėštumas > Gimdymas > Kiek Lietuvoje kainuoja...
 

Kiek Lietuvoje kainuoja gimdymas?


 

ana
2012-01-11 21:01:05
gimdžiau VGN, niekam nieko nemokėjome, bet priežiūra buvo gera.tik po gimdymo užsakėme mokamą palatą. ačiū daktarei (dėja net pavardės neprisimenu..) ir akušeriai Andželikai.
Ilona
2011-11-12 14:30:03
Kokiose gimdymo namose gimdet kek uz ka mokejot jei ne paslaptis nes as esu nescia ir neko ape tai nezinau gal galit patart?
vaida
2010-11-15 15:52:45
gimdziau šių metų rugsėjį Vilniaus gimdymo namuose. Niekam jokio kyšio nemokėjau, o aptarnavimu esu labiau nei patenkinta. Visi labai geranoriski rūpestingi ir malonūs. Privačią palatą gavome antrą parą, už palatą mokėjonme į kasą (ne kišenę) žodžiu didelis pagyrimo žodis vgn personalui. O kyšiai - čia dar ir požiūrio reikalas. Yra tokių, kurios įsikišę į kišenę pinigus kiekvieną žvilgsnį kaip pareikalavimą traktuoja.
gimdžiusi
2010-11-08 14:02:58
Jau gimdžiau du vaikus ir niekam nemokėjau nei vieno lito. Ne medikai kyšių prašosi, o mamytės pačios kyšius bruka ir galvoja, kad nuo to gimdyti lengviau bus. Mano pirmas gimdymas buvo komplikuotas, tačiau gydytojai dirbo puikiai be jokių "paskatinimų". Antro gimdymo metu gydytojo žmona gimdė tuo pačiu metu, kaip ir aš, tačiau mano palatoje jis praleido daugiau laiko nei pas žmoną. Beje, mano gimdymus priėmusių gydytojų pavardės nėra tos, kurios garsiausiai reklamuojamos forumuose, tačiau jų darbui neturiu jokių priekaištų.
1
 
 
 


grįžti - Kiek Lietuvoje kainuoja gimdymas?


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Mathaios ( Matejus)