Nėštumas > 9 mėnesiai > 5 didžiosios nėštukių...
 

5 didžiosios nėštukių nuodėmės


 

nestuke
2011-04-08 12:15:09
Taip ir mane zudo tas klausimas: kaip jautiesi. Kartais atrodo lyg buciau kokia invalide.. dievazi nors imk ir ant kaktos uzsirasyk. Zinoma, kad kitaip nei iprastai, bet normaliai kaip nesciajai. Jei noresiu pati pasibedavosiu ir nereikes klausinet: ar jau mirsti?
busima mama
2010-12-01 15:34:20
Mane labai nervina du dalykai: 1. ar nezinot, ka turesit? Kada zinosit? O jei pasakai, kad dar nemato, tai tuoj paskaiciuoja, kad tiek laiko, o dar nemato, kaip taip gali but! Geriausiai kai anksciau suzinodavo tik gimus kudikiui, tai visiems buvo ramios galvos. 2. Ir per nervus vaziuoja tas pastovus klausinejimas "kaip sveikata". Nenorom pradedi jaustis lyg kuo sirgtum ir pradedi atidziai tyrinet, kokia gi is tikruju ta mano sveikata, nors siaip net nesusimastytum... Pati stengiuosi kuo maziau tardyt nestukes, ka nori, pacios pasipasakoja, ar pasidizaugia kuo, ar pasiguodzia.
to 999 be pykcio
2010-06-21 18:05:07
gali skaityt kiek nori, iki pasiutimo bet kaip jau zinom teorija nuo praktikos ziauriai skiriasi... nesakau kad dometis neverta, bet tikrai viskam nepasruosi... todel tos kurios sako kad kai gime pirmas vaikas to ar ano nemokejo, yra tikrai teisios, tai naturalu... ir dar gerai jei sekmingas gimdymas... o jei taip kaip man kad teko net amo netekti tai atsikelusi is lovos ir paemus pirma karta vaikuti supranti jog viskam pasauli nepasruoso o ir ka zinojai tai per para uzmirsai... kaip sakoma, kiekvienam savos bedos...
Eva to Agnė
2010-06-21 08:47:45
Tikrai, gerą temą palietėte - kas gims? Man buvo labai juokinga, kad tuo "kas gims" visi aplinkiniai kažkodėl domėjosi daug labiau, nei mudu su vyru. Atrodo, tarsi jiems tai ką nors reikštų. Reikš tai juk mums. O žinoti būtent ir nenorėjom. Tik jau kai gydytojas, likus mėnesiui iki gimdymo, pasakė, kad mato 100 proc. ir pasiteiravo, ar pasakyt - kažkaip neišlaikėm, pasiklausėm... Bet, kas įdomiausia, jau tada aplinkiniai puolė aiškinti: nepasitikėkit 100 proc ultragarsu, tai dar nieko nereiškia... Tai kurių velnių tada prieš tai taip atkakliai patys klausinėjo? Ar tikėjosi, kad mes kokiu kitu būdu sužinosim?
Elė
2010-06-19 16:20:37
Štai kodėl nepuolu nieko patarinėti ar siūlyti draugėms, kurios dabar laukiasi, nors pirmoji mažiuko susilaukiau. Kai aktualu pačios pasiklausia ir neužvargini bereikalingais patarimais :)
999
2010-06-18 13:53:11
man tai bjauriausia,kai pagimdziusi mama aimanuoja,oi nemokejau pirmagimiui net sauskelniu uzdet,maitint krutim neisejo,pieno nebuvo,depresija baisiausia....to nemokejau,ano nezinojau..klausimas:tai ka veikei visus 9men.!!?jau dabar tiek literauros,tiek zurnalu,kad dar vaiko nepagimdzius viska gali ismokt,net kaip zindyti vaikeli internete filmukas yra..jei vaikai po pastojimo gimtu po 3men tai suprasciau,bet kai 9men.laukiesi ir negali pasidomet visa info tai be zodziu..ir nesvarbu kokio amziaus mama
Agnė
2010-06-18 13:01:05
Man labiausiai nusibodęs klausimas- kas gims, berniukas ar mergaitė? Užduoda kiekvienas.. Ir kodėl šiais laikais negalima pasilikti paslapties, laukti ir tiesiog džiaugtis? Kodėl tiesiog privalu ŽINOTI kūdikio lytį???? Dar viena mada, dėl kurios visi vos ne įkalbinėja - pasirenkamas cezario pjūvis... Atseit kam kankintis, juk taip daug paprasčiau ir "civilizuočiau"... Ir aišku geriau niekam nesakyti, kad ruošiesi gimdyti be jokių nuskausminamųjų... Palaikys beprote, nesveika, vaidinančią kankinę...
Eiva
2010-06-17 17:34:36
Šventa tiesa, visada visos aplinkinės moteriškės puola apipilti patarimais, ir klausimais, kartais labai absurdiškais :)
neringa
2010-06-17 13:57:57
oi klausimų visada buvo ir yra. ma tsu svoriu tikrai sunku po gimdimų. na nekrenta ir ką... ogi nieko toliau sau maivausi ir vaikam šventes vedu kaip patrakusi fėja. koks kieno reikalas. o su buteliukais irgi... kam reikia pati pati... be tkia didėliausi skyriaus daktaria pasakė,kad tikria nesigamina tas piena sir nėr ako vaiko kankinti, nes iki didžiausių geltų nueina... tai kam kvaršinti galvą. ir dėl trečio... aš jo tikria noriu jau du kartus beveik turėjau, bet... ta snelemta sbet... močiutės visos kam tau kas augins kas padės... sakau o pačios po 5 užauginot ir ką, o kaip auginau du taip ir trečią užauginsiu... norės mokytis tai ir mokslus baigs...
Jana
2010-06-17 10:08:59
Oi susilaukiau tų klausimų... Dėl maitinimo. Kažkodėl buvau įsitikinusi, kad maitinsiu neilgai, tai prisipirkau buteliukų. Ir nuo savo gydytojos gavau barti kai taip pasisakiau. Kažkodėl jinai buvo įsitikinusi, kad jei jau buteliukai bus namuose - tai ir nemaitinsiu. Pasijutau kaip kokia ex narkomanė, kuri prisipažįsta, kad namuose turi pasidėjusi "dozę": atseit pagunda per didelė, neišlaikysiu. O paskui kuo ramiausiai maitinau pati. Ir buteliukai pravertė, kai atėjo metas primaitinti - duodavau iš jų gerti sulčių, arbatėlių. Ir tuo metu sėkmingai tęsiau maitinimą :)
1
 
 
 


grįžti - 5 didžiosios nėštukių nuodėmės


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Danieliukas