Pagrindinis > Naujienos > Balsavimas baigėsi: Mano...
 

Balsavimas baigėsi: Mano ypatingasis receptas (I etapas)


 

martyynyyte3
2009-07-14 15:31:33
Aš prašiau pabalsuoti, tik, kad būtų žvaigždučių. Bet kai mano receptas dabar pateko į pusfinalį, aš neprašau viešai už jį balsuoti. Todėl, manau, kad nenusižengiau taisyklėms.
vaivorykste
2009-07-10 07:44:46
oi,kaip negrazu,mamos.ir vel tas pats kartojasi.tai jei jusu siulomas receptas is tikro yra skanus,tai nebijokite,pabalsuos ir be agitacijos.o gal taip nera,kad reikia prasyti balsu?
citatos
2009-07-09 17:54:30
tik keletas citatu: "Mamytės, kurios galit prabalsuokit mama.lt receptų žaidime už ypatingąjį receptą "Pati skaniausia vištienos filė su česnakiniu padažu" Ačiūūūūū" Pabalsuota. O tu jei gali pabalsuok už mano 4 receptus: Muffinai su baltu šokoladu ir bananais Muffinukai, tirpstantys burnoje... Skaniausias varškės apkepas Trupininis varškės pyragas Ir jei gali, prie kiekvieno kokį komentarą.'
be zodziu
2009-07-09 17:44:18
Norėčiau, kad pabalsuotumėte už tris receptus: Pirmas , antras , trečias . LAAAAABAI AČIŪ (Muffinukai, tirpstantys burnoje, Trupininis varškės pyragas, Skaniausias varškės apkepas)
mama
2009-07-09 17:37:25
Idomu ar galima kitu internetiniu svetainiu forumuose ikyriai agituoti balsuoti uz recepta ir prasyti, kad rasytu labai grazius atsiliepimus apie recepta?
pa_radize
2009-07-07 14:22:34
sveikinu laimėtojas ;)
kristulka26
2009-07-07 12:04:48
Sveikinimai Miegeliui :-) ir Laurai :-)
Hemera
2009-07-06 23:26:31
o ir mano receptukas žiūriu atsirado,pirmai lyg nemačiau,maloniai nustebau,ačiū :) o savo balsiuką atiduodu pyragui,nes paskutiniu metu labai saldumynus pamėgau :) tad ir vislioja tą pyragą išsikepti :)
Natalja
2009-07-05 20:28:10
Sveiki. Dėkoju mama.lt redakcijai už komentarą, sutinku, ,,spaminti" negražu. Na atsitiko toks atvejis, bet juk gavus tokį signalą iš karto galima būtų perspėti dalyvius, kad tai nekorektiška ir pan., ir kad tai daugiau nepasikartotų, priešingu atveju -diskvalifikavimas. Dar negirdėjau, kad už analogišką spamą kas nors Lietuvoje būtų oficialiai nubaustas. Manyčiau, kad jis kai kuriems gali būti nepageidautinas ir tiek. Vargu, kad nuo analogiško spamo galėjo pablogėti mama.lt reputacija, juk ne mama.lt platino šį spamą, be to, net ir neagitavo jį platinti. Pvz.,nuo tokios ,,spaminės" mazamazute asmeninės žinutės gavimo, mano akyse, mama.lt, tikrai,nebuvo diskredituota, o atvirkščiai, aš pirmą kartą apie šį tinklapį sužinojau ir esu labai patenkinta. Atsiprašau už eilinį įsikišimą ir dar kartą visiems linkiu sėkmės!
shpilka13
2009-07-04 00:39:09
Dėl skonio nesiginčijama:) Mėgstu aš saldumynus, bet vat šokolado ne. Todėl balsuoju už žuvies apkepą. Sėkmės
Mama.lt redakcija to Natalija
2009-07-03 16:02:36
Natalija, dalyvė diskvalifikuota už spamines žinutes - kalbama ne apie asmeninį prašymą ir žinučių siuntinėjimą, bet apie spamą. Kiekviena dalyvė prašo savo pažįstamų balsuoti už save - tai natūralu. Bet čia kalba eina apie spamą, kai diskredituojamas ir mama.lt vardas.
Natalja
2009-07-03 15:09:57
Miela pa_radize, nenorėčiau, kad mes čia su tavimi būtume vienintelės ir aktyviausios komentatorės šiuo klausimu, nes vėl kyla naujas klausimas: Ar surinkti didesnę ,,chebrą", kuriai patiks tavo patiekalas, kuri paskui pasiūlys jį kitiems savo draugams,ir t.t., yra blogas ir smerktinas dalykas? Juk renkamas pagal ingridientus geriausias patiekalas, o ne geriausias žmogus pagal jo ,,ingridientus"-savybes, kurių mes net nematome ir nežinome, nes tam reikia daugiau laiko, nei pasigaminti ir paragauti patiekalą. Kaip be būtų, ačiū,pa_radize už kulturingą diskusijos šiuo klausimu palaikimą. Kaip sakoma: ginčuose gimsta tiesa. Tikiuosi, kad šiame konkurso etape bus išrinktas vertingiausias receptas, o ne vertingiausias žmogus. Dar klausimas: o kaip gi su balsavusių už Egzotišką apkepą lūkesčiais dėl galimo prizo už balsavimą šiame konkurse? Juk ne visi gavo tokį prašymą nuo mazamazute. Tai ką, jie automatiškai irgi diskvalifikuojami, nes balsavo už netinkamą žmogų? Ar jie dabar greitai turi pakeisti savo slapyvardžius ir balsuoti už vieną iš 2 likusių patiekalų, kad turėtų šansą prizui? Ar tai bus sąžininga? Galima būtų teigti, kad taip, nes niekas gi iš jūsų to nesužinos. Linkiu visiems dalyviams ir balsuojantiems sėkmės ir šias diskusijas šiame konkurso etape baigiu.
pa_radize
2009-07-03 12:49:26
Natalja, sakyčiau, tuo klausimu mes mąstome visiškai skirtingai :) nemanau, kad krūva spaminių žinučių su tokiais prašymais yra labai sąžininga. juk taip kiekvienas gali padaryti- užversti aplinkinius su pageidavimu balsuot. bet ar tai tikrai parodys teisingą laimėtoją? kaip tamsta ne naujokė gaminime, taip aš- internete ir forumuose. todėl galiu pasakyt tik viena- kuo daugiau bus leidžiama konkuruot nesąžiningai virtualioj erdvėj, tuo daugiau bus tokių atveju ir realybėj ;) galų gale, juk tada galima daryt tiesiog konkursus- "kas surinks didesnę chebrą"...
Daiva1007
2009-07-02 22:39:31
o pasisakau uz vistiena su medum
Natalja
2009-07-02 21:36:57
Ačiū, pa_radize, už mandagų laiškelį! Konkurso sąlygose nemačiau, kad negalima diskutuoti,o reikia tik balsuoti, todėl tikiu, kad ir šis laiškas nebus ištrintas. Manyčiau, kad problema ne tame, kad žmogus paprašė ,,neturėdamas sąžiningumo", o problema mūsų mentaliteto apskritai. Manyčiau, kad prašymas šiuo atveju - ne nesąžiningumo kriterijus, juk jei mane ar kitą žmogų paprašytų balsuoti už nesąmonę, ar mums neužtektų proto neatsiliepti ar pasakyti ,,ne"? Ar tokiu atveju mes turėtume čia įžeidinėti? Ar tie, kurie čia mėtosi ,,nesąžiningumu" bando įsivaizduoti mus bepročių banda, kuriems tas pats už ką balsuoti? Juk, kad patiktų receptas net nebūtina jį gaminti (tai sako moteris, kuri pagamino visus patiekalus iš visų metų žurnalo ,,Moters savaitgalis", ir visus patiekalus iš kitų perkamų žurnalų, daug patiekalų iš interneto ir t.t., labai sudėtingus ir elementarius). Nesu naujokė šioje srityje, bet pateiktą receptą, už kurį balsavau, buvau ,,suvalgiusi" virtualiai, o tik paskui įvertinau tikrovėje, jį įvertino ir mano šeima. Kame nesąžiningumas? Tame, kad žmogus pasiūlė vertingą receptą ir paprašė už jį balsuoti? Kiekvienas turi savo protą ir nors čia buvo bandoma kalbėti apie korumpuotą Lietuvą, korumpuota būtų tik tuo atveju, jei konkurso organizatoriai būtų papirkinėjami, jei mazamazute Jus visus čia rašančius šlykštus sielai ir širdžiai žodžius papirkinėtų. Ar blogai sakyti ,,aš noriu...", "aš galiu...", ,,aš verta", ,,padėkite laimėti, nes ir patys nepagailėsite...". Ar gi to šiuo atveju negali daryti kiekvienas iš jūsų? Ar rinkėjams politikoje nežadamos kažkokios vertybės, kad jie tik išrinktų deputatus ir t.t.? Šiuo atveju,manyčiau, žmogus paprašė, o kai kuriems iš mūsų pasiūlė savo vertybę, kuri ir buvo teigiamai įvertinta. Ar tame nesąžiningumas? Ar galima laikyti nuodėme patiekalo pavadinimą ,,Skaniausias pasaulyje...", jei galbūt, taip nėra? Aišku, kad ne, juk autoriui atrodo, kad skaniausias ir tai gerbtina, taip ir turėtų būti. Mazamazute dėka šiame konkurse nekantriai laukiu kitų receptų, kuriuos būtinai įvertinsiu. Pati recepto nesiūlysiu, nes jau pasimetusi, koks receptas mano sugalvotas, o kokiu pasinaudota iš įvairių šaltinių. Nenorėčiau atrodyti plagiatore.
pa_radize
2009-07-02 20:21:42
oi, koks ilgas pagiriamasis komentaras :) viena iš konkursų taisyklių- sąžiningas dalyvavimas ;) to jau net nebereikėtų rašyt- tai turi būti aišku visiems. o svetimų žmonių užvertimas prašymais balsuot už kažką... na, ne visai gerai... tikrai manai, kad visi, atidavę balsą už tuos vaisius, jį gamino? gi net krūva komentarų (kurie jau ištrinti) buvo elementarus "copy-paste"... pats laikas būtų mokytis konkursuose dalyvauti "švariai", kad visi būtų patenkinti...
Natalja
2009-07-02 17:32:32
Sveiki. Esu kulinarė-mėgėja. Ir aš gavau nuo nepažįstamos mazamazute prašymą, bet kartu: 1. Sužinojau apie mama.lt tinklapį ir jame organizuotą konkursą. 2. Sužinojau apie puikią knygą Jame Oliver Laimingosios virtuvės dienoraštis ir prisiminiau apie knygą ,,Neregėta Lietuva", kurias mielu noru, esant galimybei, įsigysiu bei pasiūlysiu įsigyti draugams. 3.Šiame konkurse ne tik susipažinau su pateiktais 3 receptais, bet ir juos mielu noru pasigaminau savo šeimai. Ar viskas, kas išvardyta,yra nuodėmė? Ar konkurso sąlygose nurodyta, kad negalima pateikti savo nuostabaus recepto visuomenei ir prašyti už jį balsuoti? Ar nuo to, kad pateiktą receptą norisi suvalgyti nepasigaminus yra nusikaltimas? Ar jei receptas yra išskirtinis, bet už jį balsavo tie, kurie gavus prašymą norėjo paragauti šio patiekalo net nepasigaminus -nėra pagrindo patalpinti jį į Receptų knygą ir apdovanoti laimėjusį žmogų? Be to,šiame konkurse yra pasigaminusių šį patiekalą žmonių teigiami atsiliepimai. Ar pasisakymai ,,šlykštus apkepas" ir panašiai, nėra įžeidimai ir diskvalifikavimo priežastis? Ar nustatyta, kad šis receptas paimtas iš kitų internetinių svetainių? Ar jei dėl subjektyvių priežasčių diskvalifikavimo reikalauja keletą nepatenkintų žmonių -diskvalifikavimo pagrindas? Visi 3 konkursui pateikti receptai patiko, bet ypač Ekzotiškų vaisių apkepas. Šio patiekalo gaminimo laikas labai trumpas, be to gerai įsisavinamas, pakelia nuotaiką savo paprastumu ir tuo pačiu metu įdomumu. Kaip jau čia rašė Gabija: ,,tinka romantiškai vakarienei dviems, po kurios net lūpos ekzotiškai kvepia,... tai ir vitaminų šaltinis...". Komentarą palikusi Gaudyk irgi neliko šalta teigiamiems komentarams, ji dar pridėjo kitų uogų(tokiu atveju, turbūt, pridėjusi daugiau kiaušinių trynių, sukraus ir vyno). Kitų gerų atsiliepimų apie šį patiekalą necituosiu, bet manyčiau, kad jei receptas nepatiktų iš aprašymo, niekas nenorėtų kepti bei nekeptų ir nebalsuotų ,,už". O mano vyrai (vyras ir sūnus) pavadino šį apkepą ne tik egzotišku, bet ir dievišku! Neturėdama saldaus vyno panaudojau sausą vyną, pridėjus šaukštą medaus. Gaminant vaikučiams vietoj vyno galimą būtų naudoti sultis, pvz., obuoliu,vynuogių, šiek tiek jas pasaldinus medumi ar cukrumi. Aš prie visų išvardytų pateiktame recepte vaisių dar pridėjau persiką, bet šiek tiek sumažinau vynuogių kiekį(vynuoges geriau naudoti mažas ir be kauliukų, o jei didelės su kauliukais, tai geriau perpjauti per pusę, išėmus kauliukus). Mango buvo neprinokęs, tai orkaitėje vietoj nurodytų 10 min. kepiau 20. Suaugęs sūnus pasakė, kad iškeptas, o paskui ant varškės, ar varškės apkepo sudėtas šis apkepas -idealus derinys. Pasakyta-ir šventa! Gaminsiu kaip užsakyta. Aš ir mano šeima labai dėkoja mama.lt už šį konkursą ir mazamazute už šį stulbinantį atradimą ,,Ekzotiškų vaisių apkepas". Mes visi manome, jog šio dar neregėto recepto šeimininkė negali būti diskvalifikuota ir ji verta prizo -knygos ,,Neregėta Lietuva" ir patekimo į finalą. Pag
mijola
2009-07-02 16:29:17
Sveikutes, kulinares, Smagu, kad pasidalinate savo receptukais. Aš, atostogaudama, taip pat mėgstu pasisukinėti virtuvėje. Man patinka visokie apkepai, todėl balsuoju už žuvytę :).
brazdekr
2009-07-02 16:22:50
Man labai patinka iš žuvies patiekalai tai dedu + už žuvį, nes ir ingridientai paprasti nereikia sukti galvos kas čia?
Sandra
2009-07-02 13:03:50
Balsuoju už žuvies apkepą:) Labai gražiai atrodo ir spalvos kokios..
Drugelis
2009-07-02 11:49:54
Receptai visi skaniai atrodo ir jų inridientai nesunkus :) daryti patiekalus nesunku čia pliusas.Bet aš kai nemiegeja saldaus bet patinka žuvyte tai aš už žuvyte :)
Zivile
2009-07-02 11:10:36
uz sokoladini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kristulka26
2009-07-02 11:09:48
Sveikos, labai skanūs visi receptai, bet konkuras yra konkursas ir nors labai sunku, bet apsisprendžiau, pasisakau už skaniausia pasaulyje šokoladą .Manau šis receptas tikrai vertas laimėjimo, su tokio skonio šokoladu kiekvieną svečią net ir patį išrankiausia manau galima nustebinti .Tad už šokoladą :-)Šis receptas tikrai nepaprastas ir ypatingas.
Laura
2009-07-01 19:30:32
uz sokoladini pyraga
Jurate
2009-07-01 13:54:09
As uz vistiena skanu.
vaivorykste
2009-07-01 11:51:17
Labai sunku apsispresti.Viskas skaniai atrodo.Gal si kart pirmenybe duosiu-''SKaniausias pasaulyje sokoladinis pyragas''
bella
2009-07-01 11:04:29
Skaniausiais pasaulyje šokoladinis pyragas! Pabandykite, tikrai nepasigailėsite jo paragavę!!!
Mama.lt redakcija
2009-06-30 16:37:06
Egzotiškų vaisių apkepas diskvalifikuojamas.
prašom
2009-06-30 15:49:54
Ar konkurso organizatoriai mano, kad taip "rinktis" balsus yra gerai? Turbūt visi www.supermama.lt nariai gavo tokio turinio žinutes į savo dėžutes iš naujokės mazutelyte aka mazamazute. Mazamazute, toks būdas "laimėti" yra apgailėtinas. Aš balsuoju už vištieną.
negražu
2009-06-30 13:53:25
Šita 'egzotiško apkepo' autorė užspamino visą www.supermama.lt su savo prašymais balsuoti už jos šlykštų apkepą. Linkiu, kad nė vienai jis nepavyktų, o pačiai mazutelytei reiktų atsipalaiduoti ir nepsichuoti dėl visokių keistų konkursų.
Pasipiktinusi
2009-06-30 12:00:17
Jei egzotisko pyrago receptas nerealus, man atrodo, kad ir taip butu laimejusi. Nezinau ar autore bus laiminga gavusi knyga nesaziningu budu. As uz vistiena, nemegstu saldumynu :)
arne
2009-06-30 11:58:24
sokoladinis p.
Mamyte
2009-06-30 11:57:26
balsuoju uz vistiena
deime
2009-06-30 11:19:17
Skamba skaniai :)
Nida
2009-06-30 10:36:46
"Neregeta Lietuva - puiki knyga, sutinkate? labai noreciau ja laimeti... nubalsuokite prasau uz mano recepta "Egzotisku vaisiu apkepas" komentaruose. kiek suprantu ir jus balsuodami galite laimeti priza!!" Ir aš gavau tokio turinio žinutę... Man iš karto - atmetimo reakcija. Nors pyragas ir viliojantis. Tad aš už šokoladinį pyragą.
Mmm
2009-06-30 10:28:58
Už vištieną kinietiškai, labai skanu ir lengva pagaminti
Lady River
2009-06-30 10:16:07
Už "Skaniausias pasaulyje šokoladinis pyragą". Atrodo neįprastas, reikės pabandyt:)
nanete
2009-06-30 10:04:44
pikta mama 2009-06-29 23:00:14 egzotisko vaisiu apkepo autore nesaziningu budu prasineja balsu, manau turetu buti pasalinta is konkurso http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=199498&st=380&p=28246886&#entry28246886 cia galima pamatyti irodymus Pritariu Piktai mamai, nors panasu, kad nesaziningoji mama laimes, nes Lietuva - korupcijos krastas. Liudna. Balsuoju uz vistiena su medumi, nes atrodo labai skaniai.
Ieva
2009-06-30 09:47:31
as tai vistos noriu, daugmaz skonis zinomas, bet vistiek noriu vistos :) balsuoju uz vistiena
Kristina
2009-06-30 08:20:54
Aš už šokoladinį pyragą. Turėtų būti skanu :)
uugne
2009-06-29 22:19:21
Skaniausias pasaulyje šokoladinis pyragas- iš tiesų puikus...Na, gal ne visame pasaulyje, bet Lietuvoj - tai tikrai!
ggf
2009-06-29 19:35:19
Ot uz vistiena su medaus padazu.
Ausra
2009-06-29 18:56:31
uz sokoladini pyraga
dziuginta
2009-06-29 18:22:04
nesmagu, kai sio patiekalo kepeja praso SM mamyciu balsuoti uz jos kepini... kaip tada gali konkuruoti kitos, kurios saziningai bando laimeti?
Didi
2009-06-29 17:54:03
balsuoju už šokoladinį pyragą, o vaisių apkepo autorės metodams siekiant pergalės visiškai nepritariu, jei ne atsiųsta žinutė su prašymu balsuoti kitame forume, gal būčiau ir svarsčiusi dėl šio recepto, nes nesunkiai paruošiamas...
Jūratė
2009-06-29 17:53:30
Už vištiena medaus padaže.
Laura
2009-06-29 17:38:57
Už šokoladinį pyragą
xxx
2009-06-29 16:31:41
Tingiu ir sneketi apie tai,gavau ir as toki prasyma.
Rita
2009-06-29 16:12:01
ir aš gavau tokį prašymą, nieko sau būdas laimėti...
mama
2009-06-29 16:10:16
na ka as galiu pasakyti, kad sitas zmogus negeru budu bando prisiviliot ko daugiau balsu, kreipesi i visokius saitus, su prasymais pabalsuot ir t.t. manau, kad taip neturetu but
1
 
 
 


grįžti - Balsavimas baigėsi: Mano ypatingasis receptas (I etapas)


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Tajus