Sveikata > Šeimos sveikata > Organizmą stiprinantys...
 

Organizmą stiprinantys pavasario kokteiliai


 

mitzu
2009-04-19 17:21:08
o tai - tuoj galesim pilnu tempu gardziuotis skaniais ir vitaminu pilnais vasariskais kokteiliais. M - kiap laukiu. Na, o jei kas ju nemegsta gamintis, kam per brangu pirkti, tai is tiesu, gal tada gera iseitis tas minimas Tonussan - giu vistiek, jei ir nerabgus daiktas ir puikiai padeda rupintis organizmu nespjaunant i sveikata ir imunines sistemos stiprinima, tai, manau, labai nebloga iseitis :)
forumas-parama.lt
2009-03-14 23:34:40
Iškilusios maisto kainos skatina vartotojus siekti tiesioginio bendradarbiavimo su žemdirbiais bei užtikrinti sveiko maisto šaltinį. Pirmoji solidarumo iniciatyva prasidėjo Japonijoje: septintajame dešimtmetyje, kuomet rinkoje buvo aptikta nuodingų produktų, japonės motinos inicijavo pirmuosius susitarimus tiesiogiai su gamintojais tam, kad garantuotų savo šeimoms sveikų produktų tiekimą. Maisto produktų kainos paprastai yra mažesnės nei rinkoje todėl, kad nėra papildomų mokesčių už įpakavimą, reklamą ir pan., taip pat vartotojai dažniausiai įpareigoja ūkininkus tiekti šviežius ir geros kokybės produktus. Lietuvoje ūkininkai, nors užaugina produktų, sveikų, ekologiškų dėl prekybininkų ir perdirbėjų piktnaudžiavimo jau garsiai kalba apie bankroto grėsmę nes jie nepajėgūs konkuruoti su stambiais prekeiviais. Jie galėtų telktis ir savo produkcija prekiauti tam tikrose vietose, informuodami žmones. Manau, mes mielai pirktume daržoves, mėsą, pieno produktus tiesiai iš žmogaus galbūt netgi gautume nemokamai padedant nuimant derlių ar panašiai. O gal kam reikia kitokios pagalbos? Gal kas ieško auklės ar žmogaus senstantiems tėvams prižiūrėti? Pasidalinkime šiais rūpesčiais ir taip galėsime vieni kitiems padėti. Suteiksime darbo, pajamų, nusipirksime produktų tiesiai iš ūkininkų, nemokėdami plėšikaujantiems tarpininkams, ar galėsime atiduoti ar padovanoti daiktų, kurių mums nebereikia. Aišku, tai diskutuotinas pasiūlymas, bet galėtume aptarti mes, žmonės, ir bandyti rūpintis savimi ir vieni kitais. Ši savitarpio pagalbos idėja labai populiarėja Vakarų Europoje , JAV . Panašus socialinis judėjimas , paskatintas sunkmečio, buriasi ir Lietuvoje . Pasak entuziastų-savanorių , kol kas tik internete adresu Forumas–Parama.lt tačiau , jeigu mūsų butų daugiau , tai ir kieviename rajone, kieme, name.
extra
2009-03-13 16:36:40
puikūs kokteiliai - neabejoju jog ir labai skanūs, tačiau, taip pat manau,jog organizmui stiprinti galima rasti ir stiopresnių metodų - tam yra juk ir vitaminai, ar maisto papildai! Šią žiemą pati išbandžiau, Tonussan, tokį augalinės kilmės maisto papildą, kuris suteikė daug energijos ir žvalumo - džiaugiuosi atradusi jį ;)
1
 
 
 


grįžti - Organizmą stiprinantys pavasario kokteiliai


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
Deimantė