Vaikai > Mityba > Žindyti dičkį? Kodėl gi...
 

Žindyti dičkį? Kodėl gi ne?


 

Migle
2009-04-19 14:41:04
Mano mazei 2metai ir 4 men bet naktimis dar gauna mamos pienelio kokis 3 kartus ir mes abi labai laimingos.Diena ji zino kad negaus ir niekada nepraso.As uz tai kad abiems butu gerai ir mamai ir vaikuciui, o aplinkiniams cia tikrai neturetu rupeti, nes maitinimas- naturalumas tai vaiko sveikata.Sekmes visoms maitinancioms mamytems.
Sonata
2009-03-24 12:21:47
Žindyti ar ne, tai kiekvienos mamos apsisprendimas. Mano dukrai jau 2 m. 3 mėn., bet ji vis dar mėgaujasi mamos pieneliu. (Nors, pagal vaikų gydytoją, jau seniai turėjau būt nutraukus šį natūrąlųjį maitinimo būdą. :) Tačiau aplinkinių neigiama nuomonė man neįdomi. Aš žinau, jog tai naudinga ne tik man, bet ir mano mažajai Pupai. :) Todėl nesmerkiu nei tų, kurios natūraliai nemaitino, nei tų, kurios maino iki tol, kol vaikas atsisakė pieniuko pats. Tiesiog, klausykite savo širdies, ir pačios pajusite, kas ir kaip geriau Jums ir Jūsų vaikams, o ne berkite kritiką ten, kur ji nereikalinga. :) Sėkmės visoms esamoms ir būsimoms Mamytėms... :)
Erika
2009-03-20 20:53:54
Mamos,argi 3 metai vaiko gyvenime -tai jau labai daug? As savo dukra maitinau iki 1.8m, o sunui dabat 1.3-ir dar maitinu-ir labai tuo didziuojuosi-ir dar maitinsiu. Na ir kas kad kisa rankas po palaidine prie visu kitu-kam nepatinka-tegul neziuri.
mangerai
2009-03-13 15:27:37
mieloji Evelina, siandienine visuomene persitvarko pagal vaiko ugdyma vaikui, o ne kaip aplinkiniams patogiau, beje ir darzeliuose pagal naujausias higienos normas privalu irengti vaiko ir motinos kambarius, kur tokie vaikuciai butu pamaitinti - ne demonstruojant placiajai visuomenei, o atvykti per darbo pertraukas ji pamaitinti, kad ramiai toliau darzelyje adaptuotusi. Zinoma visuomene- darbe kolektyvas ir pacio darzelio kolektyvas i tai reaguos ir daugiau neigiamai, nei teigiamai, bet man jau yra svarbiau vaiko sveikata ir savijauta, nei aplinkiniu nuomone. dabar gi reikia dziuagtis kad ir didziuosiuose prekybos centruose yra mamos ir vaiko kambareliu, kuriuose nemokamai gali pamaitint vaikeli it toliau vaikscioti po prekybos centra. As nesu uz viesa demonstracija, bet uz patoguma mamai su vaiku:) :)
Laura
2009-03-12 14:37:43
Nu nieko sau -žmogus parašė kitokią nuomonę, nesiderinančią su dabar visuotinai propaguojamu maitinimu "kiek Dievas duos" - tai jau pjauna? Sakyčiau keistoka reakcija... Maitinkit kiek tik norit, bet man taip pat būtų keistas noras maitinti dičkį viešai ar daryti spec perktraukėles darbe maitinimui.
savana
2009-03-12 13:54:45
Na tokių kaip Evelina pasiklausius, tai tikrai baisu daros-jei jauna moteris kitą moterį pjauna, tai iš kur sulauksim tolerancijos iš visos kitos visuomenės? Anyway, pati maitinau du vaikus -vieną iki 2,2 metų, kitą iki 1,7 metų. Ir nesigailiu. Gal tiesiog reik mokėt vaikui aiškint ir pačiai rasti tokį būdą, kaip maitinti vaiką, kad ir pačiai tai būtų malonumas ir aplinkinių nešokiruot- bet tai grynai dėl pačios savęs ir savo vaiko reik daryt. Saugot save ir vaiką nuo pašalinių žmonių. Tiesiog gyvename tokioje visuomenėje.
kristina
2009-03-10 19:57:26
taip tokiu mamyciu yra,mane vadino tarybine moterim....kaip cia pasakius, ziurint koks zmogaus supratimas,as maitinau iki 3 metu,liko savaite iki 3 gimtadienio ir nutarem kad jau gana,nes ir darzely jau pradejom lankyt....ir ka manot visai nesigailiu,visko buvo ir kalbu ir priekaistu ir juoko,as manau tai buvo tik mudvieju su dukryte reikalas...kada nutraukti toky malonuma,ji ir dabar pajuokauja kad buvo labai skanus mamos pienukas,jai dabar 3,5...ir ji stebisi kodel toks mazas jos pusbrolis, o pienuko is mamos negeria,augam gerai,as irgi visa maitinima jauciausi puikiai,neskaitant aplinkiniu nuomones,bet man ne ju nuomone rupejo, o mano mergaites norai,tai ne uzgaida saldainio,o artumo su mama...as uz maitinima kuo ilgiau,ir pries nutraukima po men.maitinimo...o pienuko visada bus jei pati mama nores...
Jolanta
2009-03-10 14:37:41
Aš žindžiau iki 1,7m. Būčiau ir toliau žindžiusi, bet įgrįso alinkinių nesupratimas ir priekaištai, kad toks didelis ir dar..!? Be to pati nebegalėjau nejausti komplekso, nes būdamas tokio amžiaus, jis jau suprato iš kur galima gauti pienuko ir ieškodavo. Nebegalėdavau net atsisėst, nes atsisėdus, jis tuoj ant kelių ir keldavo man bliuskutę: nesvarbu jam ar randamės namie ar svečiuose. Jei negaudavo, tai žviegimai rėkimai ir spardymaisi prasidėdavo. Vis galvodavau, kad reikia baigt maitint, bet neturėjau kuo pakeist krūties, nes žinduko tai neturim, kaip nusiramins.Taip vargom dar kelis mėn. bet pagalvojus, kad jam ne kiek pienuko reikia, kiek dėmesio ir nusiraminimo ryžausi nebekankint savęs ir nutraukiau maitinimą. Ir pastebėjau, kad geriau miegot pradėjo, nes atsibudęs žino, kad negaus. Kartais net visą naktį išmiega.Ir pati jau baigiu atsikratyti komplekso, vis dar bijau, kad jis atsisėdęs ant kelių nepradėtų ieškoti. Bet nesigailiu, kad tiek ilgai maitinau.
Grazina
2009-03-10 13:29:31
sveikos, normos,remai,salygos ir taip visa gyvenima.Toks mastymas gali prisvesti prie isprotejimo.Nesmerkiu nei vienos, nei tos kuri nemaitina,nei ta kuri maitina kad ir kavineje.Kokia cia geda ar normos ribos?tai gal uzdrauskime is vis su vaiku ar nesciai i mieta eit? pati maitinu ir zianu,kiek istvermes ir jegu reik,manau maitinancias mamas reik gerbti ir ne jom taikytis prie aplinkos,o sudaryt salygas maitint viesumoj.Auginame ne gyvuliuka,o zmogu,kuris yra sveikos,stiprios ir pasitikincios savimi Lietuvos ateitis.va:)
Lina
2009-03-10 10:55:05
Na jei mama ir vaikuti tai tenkina, tai kodel gi ne? tiek, kad zindymas turi tureti irgi normas, ne bet kur ir bet kada, bet tinkamoj vietoj ir laiku...kad nereiktu kitiems slepti akis, nes tai nekorektiska.. musu visuomenej truksta tolerancijos, tad pasimokykim jos.
Evelina to Mangerai
2009-03-09 14:18:11
Maitinau. Bet, savo pačios suvokimu, protingą laiką - metus. O dėl tų pertraukėlių - tai ar tik neperlenkiama lazda? Suprantu, jei į darbą grįžta mama, kurios vaikui keli mėnesiai ir jis maitinamas kas kelios valandos. Bet kai vaikui daugiau negu metai - kas čia gali būti per spec. pertraukos? Gi mamos pienas lieka tik kaip priedas prie kitų valgių, tagi vaikas namuose badu nemirs, pavalgys košės ir sulauks mamos, grįžtančios iš darbo :P
mangerai
2009-03-09 11:38:58
Evelina, labai jau liudna kad pacios tokia nuomone apie zindanti vaika, turbut pati savo vaikucio nemaitinai?
mangerai
2009-03-09 11:36:51
wau kokia puiki naujiena, kad tas pertraukeles galima butu susjungti ar prisideti prie pietu pertraukos, vadinasi maziausiai dar butu galima isnaudoti bent 1 val. tai puiki galimybe:) nors mazyliui jau beveik 1.3 m. dar ji maitinu ir matau kad nesimato pabaigos- isties vaikas jauciasi saugesnis ir labai nori to pienuko pries pietu ar nakties miega, idomu ar atsiras mamyte kuri dar 2 m. ar net 3 m. vaikuti maitina?
Evelina
2009-03-09 10:50:40
Kad ir kokia ten nauda būtų, žindantis 2,5-3 metų vaikas man atrodo kažkaip nenormaliai. Nu nesąmonė: toks bamblys jau viena ranka sumuštinį gali laikytis, u užsigėrimui- į mamos papą tvertis? Feee.
1
 
 
 


grįžti - Žindyti dičkį? Kodėl gi ne?


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (262)
ixi
Aistė