Vaikai > Vaiko psichologija > Spalvų pasaulis vaiko...
 

Spalvų pasaulis vaiko piešiniuose


 

Ana
2011-03-17 18:02:54
mano mergyte 2metai 3menesiai.ji jau zino pagrindines spalvas ir aisku turi savo mylimas,bet esme-jinai zaisdama visada surusiuoja raudona TIK su melyna.ir melyna Tik su raudona,ar tai butu kaladeles,ar mozaika,visada tos 2spalvos isrenka kartu .perskaiciau si straipsni ir dabar galvoju,parasyta melyna visiska priesingybe raudonai.ir visai skirtingi charakteriai.pagal charakteri mergyte labiau "melyna"rami,atidi,krupsti,bet kaip ir kiekvienas vaikas turi to aktyvumo.bet ka galetu reiksti kad vaikas surusioja taip spalvas.raudona-melyna.geltona-zalia...
asta
2010-12-13 19:06:40
maniskei patinka visada melina..... atitiko 99%
mama
2010-10-25 14:00:17
taip iseina, kad visos spalvos yra kazko negero pradzia??? Geriau is vis nepirkti jokiu spalvu :P Nesamone kazkokia
Baraniuka
2009-02-05 09:27:51
Geltona spalva atitinka mano vaikucio aprasyma.jis visada piesdamas pirma isbando geltona flomasteri.jei perkam rubeli visada nores geltonos spalvos.jam saulyte patinka nes ji bus geltona:)taip ir yra, kad pirmiausiai rinksis zaisti kaladeles, jis maistauja pries paklusnuma, jis kuria pasaku pabaigas.kuria daineles.jis daug pasakoja visokiu istoriju.sis pasakojimas tikrai atitinka mano mazyli.dziugu:)
Jola
2008-10-13 01:48:15
Nesutinku, kad juoda spalva yra neigiama visais atžvilgiais ir jos vaiko piešiniuose turi būti kuo mažiau. Naujausi tyrimai įrodė, kad vaikai mėgsta juodą spalvą, nes ji išsiskiria iš kitų spalvų ryškumu, o ryškumą mėgsta visi vaikai. Tyrimo metu vaikai rinkosi juodą spalvą, kai norėdavo nupiešti ryškų paveikslą, pabrėžti linijas ar tisiog išskirti savo piešinį.Piešinys pats savaime nebūdavo liūdnas ar kitaip bylojantis apie vaiko neigiamus išgyvenimus. Taip pat pastebėta, kad vaikai, paslapčia nuo tėvų piešdami ant sienos, pasirenka juodą arba mėlyną rašiklį, kad ryškiai matytųsi pačiam.
aniraS
2008-10-10 22:09:50
Pilka – tai rutina, neviltis, atstūmimas, skurdas. Dažniausiai pilką spalvą pamėgę vaikai būna tylūs, neryžtingi, užsisklendę savyje. Visiskai nesutinku su sia nuomone.Vaikas visiska priesingybe sitam apibudinimui. Nors jo piesiniai piesiami tik piestuku (t.y pilki)Spalvoti nemegsta.
1
 
 
 


grįžti - Spalvų pasaulis vaiko piešiniuose


Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabrielė