Kalėdinės dovanos vaikams nuo 5 iki 10 metų


2019 11 20 | Autorius: Mama.lt

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 5 iki 10 metų

Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams? Dauguma tėvų pasakys, kad jų atžalos jau turi per daug žaislų su kuriais dažniausiai nė nežaidžia, tad artėjant Kalėdos tampa tikra dilema – ką gi dovanoti, kad vaikui būtų įdomu ir naudinga? Taigi, dovanų ekspertai siūlo kelias idėjas, kurios nudžiugins kiekvieną 5-10 metų vaiką.


Shutterstock nuotr.

Dovanos vaikams nuo 5 iki 7 metų

Dovanų ekspertai, jau kuris laikas rekomenduoja dovanoti ne materialias, o įspūdžių dovanas, kurios galbūt vaikui padės atrasti naują pomėgį. Pavyzdžiui, ideali dovana vaikui – apsilankymas „CurioCity“. Jame vaikai turės galimybę skristi erdvėlaiviu į kosmosą, įveikti įvairius kliūčių ruožus virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožinėti nuo vaivorykštės, apsilankyti radijo laidų įrašų studijoje, dalyvauti būreliuose, žaisti, patirti, sužinoti ir daug ką pajausti! Tai vieta, kurioje atžalos gali įgyvendinti visus savo troškimus!

Mergaitėms taip pat tiks dovanoti jodinėjimą poniais „Harmony park“, šokių pamokėles ar apsilankymą visai šeimai „Vichy“ vandens parke. Beje, ieškantiems dovanų idėjos visai šeimai, idealus variantas – bilietai į kiną. Tai puiki proga šeimai praleisti keletą valandų kartu, už namų ribų, stebint įdomų naują filmą.

Berniukams-smaguriams, patiks edukacinė pamoka „AJ šokoladas“ studijoje, kurioje mokysis kaip gaminti šokoladinius saldainius. Taip pat labai miela dovana – apsilankymas „Zoopark.lt“. Čia lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami kontaktą – su jais galima bendrauti, stebėti iš arti, kai kurie gyvūnai laisvai vaikšto lankytojų erdvėse.

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 8 iki 10 metų

Su laiku, dovanos vaikams – tampa vis didesnė dilema. Pradėjus lankyti mokyklą, atsiranda kitokie poreikiai ir pomėgiai, tad šiuo laikotarpiu svarbu, įsiklausyti į tai ko jis konkrečiai nori. 8-10 metų berniukai mielai žaidžia su įvairiais konstruktoriais. Jie lavina kūrybiškumą ir kitus gebėjimus, tad įteikti apsilankymą „Robotikos akademijoje“ – nuostabi mintis, kuri leis jam tobulėti atliekant įvairius projektus.

8–10 metų mergaitės atskleidžia savo meninius sugebėjimus. Dėl šios priežasties šis laikas yra puiki proga dovanoti tapybos ar dekupažo rinkinį, o dar geriau – kursus, kuriuose jos galėtų išmokti naujų dalykų arba gilinti žinias, pavyzdžiui, tapybos pamokos, žvakių gamyba ir pan. Šiame amžiuje mergaitės, taip pat labai mėgsta maivytis, todėl teminė fotosesija pradžiugins drąsią mergaitę, nebijančią pozuoti prieš objektyvą.

Na, ir kiekvienam vaikui patiks tokios pramogos kaip nuotykiai vandens parke, boulingas, slidinėjimas „Snow arenoje“, naktinis žvaigždžių stebėjimas Molėtuose, apsilankymas virtualioje realybėje ir pan.

Kalėdinės dovanos, nežinantiems ką dovanoti

Jei visiškai neturite idėjų, ką dovanoti, dovanų čekis yra saugiausia dovana, kadangi vaikas pats galės išsirinkti ko jis nori. Svarbu išrinkti tinkamą parduotuvę. Tai gali būti drabužių, žaislų, knygyno ar kt. parduotuvė. Tačiau šiais laikais galima džiaugtis, jog yra galimybė įsigyti ne tik parduotuvių čekių, bet ir pramogų / įspūdžių! Taip tiek berniukai, tiek mergaitės turės galimybę patys išsirinkti, kokį potyrį nori išbandyti, ar jie nori tai daryti vieni, o galbūt nori įtraukti visą šeimą ar geriausius draugus.

Taigi, nepalikite dovanos vaikui paskutinei minutei ir pradėkite apie ją galvoti jau dabar! Tai apsaugos Jus nuo blogų, skubotų sprendimų bei leis iki galo išpildyti mažųjų norus!