Mamytė pasijuokė iš brolio: su sūneliu atkūrė jo fotosesijas


2017 10 26 | Autorius: Mama.lt, socialinių tinklų nuotr.

Mamytė pasijuokė iš brolio: su sūneliu atkūrė jo fotosesijas

Modelių pasaulyje tikrai netrūksta konkurencijos, o Aristotle'iui Politesui vertėtų ypač sunerimti: mažasis sūnėnas kėsinasi užimti jo vietą! Katina Behm, vyresnioji išvaizdaus modelio sesuo, nusprendė atkurti brolio fotosesijas su savo mažuoju sūneliu, 18-os mėnesių Augie, o nuotraukos netrukus tapo tikru interneto hitu.

Nuotraukų ciklas prasidėjo labai spontaniškai - sūnus nenorėjo užsisegti languotų marškinių, o mama, bandydama jį įtikinti, pamatė, kad vaikas atrodo labai komiškai. „Nusijuokiau iš atsagstytų marškinių ir apnuogintos krūtinės, atrodė, kad jis pozuoja romano viršeliui. Padariau nuotrauką ir supratau, kad mano brolis Aris tikrai turėtų turėti panašią“, - pasakoja puikiai su broliu sutarianti, tačiau nevengianti jo seseriškai pašiepti, moteris. Peržvelgusi brolio „Instagram“ paskyrą ji tikrai rado panašų kadrą, sujungė dėdės ir sūnėno nuotraukas ir jas persiuntė giminaičiams, klausdama, kam ši apranga tinka labiau.

Žinoma, nuotraukų koliažas patiko visiems, tad mama nusprendė atkartoti daugiau brolio kadrų, o vėliau ir užregistravo vis sparčiau populiarėjančią „Instagram“ paskyrą „babyandthebody“.

Daugiau nuotaikingų dėdės ir sūnėno nuotraukų: „Instagram“ paskyroje.