Nuotaka sužavėjo močiutę apsivilkusi jos vestuvinę suknelę (foto)


2017 10 13 | Autorius: Mama.lt

Nuotaka sužavėjo močiutę apsivilkusi jos vestuvinę suknelę (foto)

Sakoma, kad tikra klasika niekada nemiršta... 23-ejų nuotaka Jordyn Cleverly tą įrodė vestuvėms pasirinkusi močiutės suknelę, kurią ji vilkėjo savo ypatingą dieną 1962-aisiais. Kūrybinga mergina nusprendė nustebinti močiutę. Nieko nesakiusi ji pasipuošė nuostabiais nėriniais puošta suknele, rankose laikydama močiutės vestuvių nuotrauką, pasirodė jai tik prieš pat vestuves. Jautrią močiutės reakciją užfiksavo fotografė Kortney Peterson.

Nuotaka Jordyn norėjo apsivilkti suknelę tik eidama prie altoriaus, tačiau vėliau šios minties atsisakė. Už savo vaikystės meilės ištekėjusi močiutė dabar jau našlė, tad tokia staigmena, anūkės manymu, galėjusi būti tiesiog per didelė ir per daug sugraudinti močiutę.

Nuotaka ir močiutė susitiko gražiame parke, vestuvių repeticijos dieną. Fotografės teigimu močiutė Penny neturėjo nė menkiausio įtarimo, tačiau, žinoma, jos reakcija buvo kupina šilumos ir graudulio, o nepakartojamą akimirką stebėjusieji giminaičiai ir draugai stovėjo tylėdami, tačiau jų veidais sruvo ašaros.