Naudingiausios skalbimo mašinų funkcijos


2017 09 05 | Autorius: Shutterstock nuotr.

Naudingiausios skalbimo mašinų funkcijos

Šiais laikais skalbimo mašiną galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose – dėl savo siūlomų galimybių šie įrenginiai jau seniai tapo svarbia mūsų kasdienybės dalimi. Didelė jų paklausa lėmė ir didesnę pasiūlą, todėl dabar rinkoje galima rasti modernių skalbimo mašinos modelių, kurie siūlo ir įvairias papildomas funkcijas – kurios iš jų labiausiai praverčia kasdienybėje?

Vis labiau populiarėja skalbimo mašinosdžiovyklės variantas. Toks sprendimas itin praktiškas, kadangi pavyksta sutaupyti ir laiko, ir papildomų lėšų. Kur kas labiau apsimoka įsigyti vieną įrenginį, nei atskirai pirkti skalbimo mašiną ir džiovyklę – tai aktualu ne tik kalbant apie finansinius aspektus, bet ir tuomet, kai norisi turėti daugiau laisvos erdvės. Nereikės rūpintis ir vieta, kurioje būtų galima patogiai padžiauti šlapius rūbus, kadangi iš skalbimo mašinos juos iškart ištrauksite sausus, tad toks variantas išties funkcionalus ir mėgstamas tų, kurie nori kaip įmanoma efektyviau atlikti visus ruošos darbus namuose.

Dažnai skalbimo mašinose siūloma ir lengvo lyginimo funkcija, kurios dėka galima supaprastinti lyginimo procedūras. Žinoma, tai nereiškia, jog išskalbtų rūbų lyginti nebereikės, tačiau skalbimo metu naudojami garai labiau suminkština audinius ir geriau pašalina raukšles, todėl pavyks kur kas efektyviau išlyginti drabužius ar kitus audinius. Šias skalbimo mašinas gera kaina galite įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kiekvienas turime drabužių, kuriuos galime plauti tik rankomis, tačiau skalbimo mašinų gamintojai išsprendė ir šį klausimą, todėl prekyboje galima atrasti įrenginių, kuriuose yra atsargios priežiūros programos. Naudojant šią programą, nesibaiminant galima skalbti ir itin jautrių audinių gaminius, tad pavyks kur kas greičiau pasirūpinti švariais skalbiniais nei atliekant šias procedūras rankomis.

Kalbant apie skalbimo mašinų programas, jų taip pat galima rasti pačių įvairiausių, tad priklausomai nuo poreikių ir skalbinių tipo, visuomet pavyks atrasti optimaliausią variantą. Vis dėlto, dažnai norisi skalbti ne tik efektyviai, bet ir pigiai, tad tokiais atvejais reikėtų atkreipti dėmesį ir energijos klasę, kuriai priklauso pasirinkta skalbimo mašina. Taupiausias šiuo metu siūlomas variantas yra A+++ klasės skalbimo mašina, tačiau dažnai dėmesį patraukia ir A, A+ ar A++ klasės įrenginiai, taip pat leidžiantys sutaupyti elektros energijos.

Svarbu, jog skalbimo mašina būtų ne tik funkcionali, bet ir kokybiška, tad rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ir jos gamintoją – patikimos ir savo vardą rinkoje jau pelniusios bendrovės siūlo kokybišką ir ilgaamžę buitinę techniką, kuri patikimai tarnaus ilgus metus.

Platų skalbimo mašinų pasirinkimą rasite internetinėje parduotuvėje pigu.lt.