6 broliai kentė patyčias augindami plaukus kilniam tikslui (foto)


2017 07 28 | Autorius: Mama.lt

6 broliai kentė patyčias augindami plaukus kilniam tikslui (foto)

Phoebe Kannisto nekirpo savo sūnelių plaukų, o jiems pradėjus sąmoningai mąstyti pasiūlė ir toliau visiems drauge auginti plaukus bei vėliau juos paaukoti vėžiu sergančių vaikučių perukams. Berniukai, žinoma, sutiko. Jie visą laiką kentė patyčias, tačiau noras padėti kitiems nė kiek nesusilpnėjo.

Mama, vyresnėlis Andre, dvynukai Silas ir Emerson, trynukai Herbie, Reed ir Dexter plaukus augino kelerius metus. Šeimos sumanytoje „akcijoje“ nedalyvavo tik dukrelė Marah Taylor, kadangi vos dvejų metukų sulaukusios mergytės plaukučiai dar per menki.

Šeimai užsiauginus pakankamai ilgus plaukus jie visu būriu patraukė į kirpyklą, o jos darbuotojai, sužinoję apie kilnų tikslą, berniukus ir mamą apkirpo bei sutvarkė perukams skirtus plaukus visiškai nemokamai.

Berniukų mama didžiuojasi savo sūnumis ir teigia, kad jie ne tik turėjo galimybę padėti sergantiems vaikams, bet ir noriai siekė savo tikslo, „užsiaugino storą odą“, nekreipė dėmesio į kritiką ir net patyčias, o galiausiai nusikirpę plaukus nusprendė juos ir vėl auginti, o tuomet paaukoti kilniam tikslui.