Didelė mergaitė: 6 kg naujagimė sužavėjo pasaulį


2017 06 09 | Autorius: Mama.lt

Didelė mergaitė: 6 kg naujagimė sužavėjo pasaulį

Gegužės 15-ąją mamytę Chrissy Corbitt aplankė tikrai didelė laimė - moteris pagimdė net 6 kg sveriančią dukrytę Carleigh. Drūta mergytė nustebino tiek tėvelius, tiek ir gydytojus, o jos pirmosios nuotraukos netruko pasklisti internete ir sužavėjo visą pasaulį.

Mama tikėjosi, kad vaikas gims didelis. Nėštumo metu ji priaugo nemažai svorio, o ir pilvukas buvo įspūdingas. „Ji yra didelis ir minkštas kūdikis. Aš tikrai nesitikėjau, kad mano mergaitė taip išpopuliarės. Ši patirtis buvo tikrai smagi, nekantrauju, kol galėsiu dukrai papasakoti, kaip per vieną naktį ji tapo garsenybe“, - juokiasi laiminga mama, kuri jau augina keturis vaikučius.

Mergaitės tėtis Larry Corbitt ne tik džiaugiasi putlute dukrele, bet ir didžiuojasi savo žmona: „Mano žmona tiek iškentėjo. Prieš metus, virtuvėje kilus gaisrui, ji nudegė 27% kūno, apdegė rankas, kojas. Ji kenčia nuo anemijos, tad Cezario pjūvio metu teko net tris kartus perpilti kraują. Bet jos abi dabar jaučiasi puikiai.“

Laimingi tėvai juokauja, kad vienintelis nesklandumas su kuriuo jie susidūrė buvo tinkamo dydžio sauskelnių ir drabužėlių trūkumas. Visi dukrai paruošti daiktai buvo tiesiog per maži, tačiau mergyte susižavėję žmonės, vystyklų ir vaikiškų drabužėlių gamintojai apipylė mažylę Carleigh dovanomis.