Ant stogo mėgstantis būti šunelis neramina praeivius (foto)


2017 05 19 | Autorius: Mama.lt, socialinių tinklų nuotr.

Ant stogo mėgstantis būti šunelis neramina praeivius (foto)

Auksaspalvis retriveris Heklberis, pavadintas Marko Tveno knygos herojaus, neklaužados Heklberio Fino garbei, tikrai pateisina savo vardą. Šunelis labai mėgsta būti ant stogo, o tai glumina, neramina ir juokina praeivius.

Susirūpinę praeiviai nuolat beldė į šuns šeimininkų Allie ir Justin Lindenmuth namų duris, tad šeima net įtaisė ženklą, paaiškinantį, kad nerimauti nereikėtų.


Praeivius raminantis ženklas

Vidiniame kieme esanti namo dalis yra gan žema, tad šuo nesunkiai ant jos užšoka ir ramiai vaikštinėja stogu bei įsitaisęs stebi gatve vaikštančius žmones, kartais juos pasveikina vizgindamas uodegą ar sulodamas. Šeimininkai pabrėžia niekuomet neišleidžiantys šuns, jeigu jų pačių nėra namuose ir tvirtina, kad jis nešoks nuo aukštosios namų dalies, jeigu tik nebus paskatintas siūlant maisto ar kamuoliuką.


Heklberis su šeimininkais. Žinoma, ant stogo!

Šeimininkai toleruoja savo augintinio pomėgį ir vadina jį „stogo valandėle“. Jie net sukūrė Heklberiui paskyrą socialiniame tinkle, talpina joje šuns nuotraukas, kviečia praeivius fotografuoti ant stogo tupintį šunelį bei dalintis nuotraukomis internete, pridedant grotažymę #hucktheroofdog.