Mielas šunelis sutiktuosius apdovanoja apkabinimais


2017 02 17 | Autorius: Mama.lt

Mielas šunelis sutiktuosius apdovanoja apkabinimais

Miestiečiai įpratę skubėti, tačiau greitas gyvenimo ritmas sukelia stresą, lemia psichologines problemas, tampa didžiulio fizinio ir dvasinio nuovargio priežastimi... Auksaspalvė retriverė stengiasi padėti žmonėms ir priverčia juos bent akimirkai sustoti, padovanodama šilčiausią apkabinimą!

Australijoje kilusio ir visą pasaulį apskriejusio „Nemokamų apkabinimų“ (angl. Free Hugs) judėjimo ambasadore tikrai galėtų tapti Niujorke (JAV) gyvenanti Louboutina (ji pavadinta garsiojo raudonpadžių batelių kūrėjo Christiano Louboutino garbei). Socialinės „Nemokamų apkabinimų“ akcijos metu savanoriai tiesiog prieina prie nepažįstamų praeivių ir pasiūlo apsikabinti. Paprastas draugiškumo ir šilumos gestas tikrai praskaidrina nuotaiką! Tą patį daro ir visus aplinkinius mylinti kalytė!

Kalytės šeimininkas Fernandez-Chavez pasakoja, kad prieš keletą metų, per Valentino dieną, kuomet vyras liūdėjo dėl neseniai įvykusių skyrybų, Louboutina pritūpė ir uždėjo letenas ant jo delnų, tarsi norėdama pasilaikyti už rankų. Netrukus kalytė, matydama, kad teikia džiaugsmą žmonėms ėmė juos apsikabinti.

Šiandien kasdienio vedžiojimo metu ji prieina prie praeivių ir juos apsikabina: „Mūsų pasivaikščiojimai nėra įprasti. Tai pasivaikščiojimai su apkabinimais. Žmonės sako, kad tai tikrai pakelia nuotaiką. Galbūt tądien nepasisekė darbe, tad apkabinimas yra būtent tai, ko reikia“, - apie džiugias praeivių reakcijas pasakoja šeimininkas.

Louboutina turi populiarią „Instagram“ paskyrą bei daugybę sekėjų. Jos šeimininkas džiaugiasi šunelio sukeliamomis teigiamomis emocijomis, kviečia norinčiuosius susitikti rašyti jam laiškus ir pasivaikščiojimų maršrutą planuoja pagal Louboutinos apsikabinimus su gerbėjais.