Berniukas išgelbėjo savo dvynį, pakėlęs komodą (video)


2017 01 08 | Autorius: Mama.lt

Berniukas išgelbėjo savo dvynį, pakėlęs komodą (video)

Dvynius sieja ypatingas ryšys ir jie visuomet pasirengę saugoti ir globoti vienas kitą. Vos 2-ejų metukų dvynukai žaidė savo kambaryje, kuomet ant jų užkrito komoda, prispaudusi vieną berniuką. Laimei jo brolis sukaupė visas jėgas, mažutėmis rankutėmis pakėlė baldą ir išvadavo savo dvynį!

Nelaimė įvyko, kuomet dvynukai Bowdis ir Brockas Shoffai žaidė savo kambaryje. Berniukų tėvai buvo namuose, tačiau negirdėjo krentančio baldo, o vaikų verkimą išgirdo ir pas juos atskubėjo tik po incidento.

Peržiūrėję vaikų kambaryje įtaisytos stebėjimo kameros įrašą tėvai nustėro ir pajuto didžiulę kaltę - juk komoda nuvirto tik dėl to, kad ji nebuvo tinkamai pritvirtinta prie sienos.

„Dvejojau ar publikuoti šį įrašą, tačiau manau, kad jis ne tik paskatins tėvus elgtis sąmoningiau, bet ir parodys nuostabų brolių dvynių ryšį už kurį esame labai dėkingi. Prašome jūsų įsitikinti, kad visos komodos yra tinkamai pritvirtintos prie sienos“, - priminė berniukų tėtis Rickis Brockas internete pasidalindamas kraupiu, tačiau visus pasaulio tėvus pamokančiu ir brolių meilę parodančiu įrašu.