Pasidaryk pats: nėriniuotas lempos gaubtas (foto)


2016 06 22 | Autorius: Mama.lt

Pasidaryk pats: nėriniuotas lempos gaubtas (foto)

Apšvietimas sukuria namų jaukumą, tad interjero dizaineriai siūlo skirti dėmesio šviestuvams ir lempų gaubtams. Siūlome pasigaminti orginalų, nėriniais papuoštą lempos gaubtą, kuris dieną pagyvins kambarį, o vakare sienas papuoš švelniais šešėlių raštais.

Jums reikės senų nertų servetėlių ar nedidelės, nertos staltiesės, tapetams skirtų klijų, teptuko, baliono, siūlo.

Servetėles gausiai ištepkite tapetų klijais. Jos turi visiškai permirkti. Servetėles klijuokite ant pripūsto baliono. Prisiminkite, kad balionas suteiks gaubtui formą, tad siūlome rinktis apvalų, bet jeigu norite ko nors įdomesnio, tai pirmyn! Juk lempos gaubtas gali būti tiek, pailgas, tiek širdelės formos.

Servetėles ant baliono klijuokite taip, kad jų kampai persiklotų. Viršuje palikite nedidelę ertmę – per ją vėliau turės tilpti elektros lemputė ir išlįsti laidas. Pabaigę klijuoti nėrinius viską papildomai aptepkite sluoksniu tapetų klijų.

Pakabinkite ant siūlo, palikite džiūti pernakt. Servetėlėms visiškai nudžiūvus, balioną susprogdinkite ir atsargiai išimkite jo likučius. Viskas! Teliko įtalpinti lemputę ir jūsų namų sienas puoš mieli ir jaukūs nėrinių šešėliai.