Jaukios idėjos nedideliam balkonui (foto)


2016 05 27 | Autorius: Mama.lt

Jaukios idėjos nedideliam balkonui (foto)

Jaukiai sutvarkytas balkonas - neatsiejama šiltojo sezono dalis. Juk puodelis kavos mėgaujantis auštančiu rytu nuteikia energingai dienai, o vakarojimas gryname ore nuramina ir padeda pailsėti. Dalinamės puikiomis idėjomis, kurios net ir nedidelę erdvę pavers svajonių kampeliu!

Spalvos. Spalvingas kampelis suteikia energijos, laimės ir optimizmo. Ieškokite spalvingų vazonėlių, ryškiais žiedais pasidabinusių augalų, balkono baldus užklokite ryškiu pledu ar padėkite margų pagalvėlių.

Ramūs tonai. Ramybės ir harmonijos ieškantiems savo balkoną reikėtų puošti tik švelniais atspalviais arba rinktis neutralią juodos ir baltos klasiką.

Baras. Daugumos balkonų tvorelės yra ganėtinai aukštos, tad, jeigu jos nėra permatomos, pastatę įprasto dydžio kėdes ar staliuką spoksosite į tvorelę. Aukštesnis, atlenkiamas staliukas ir baro kėdės - puiki išeitis, leisianti mėgautis gražia panorama.

Jauki priedanga. Daugelis balkonuose sodina tik žemaūgius arba svyrančius augalus, tačiau aukštesni krūmeliai ar medeliai taip pat geras pasirinkimas! Keletas didesnių augalų suteiks jaukią priedangą ir daugiau privatumo bei apsaugos nuo kaitrių saulės spindulių.

Hamakas. Vėjyje lengvai besisūpuojantis hamakas ar pakabinama kėdė puikiai migdo ir ramina... Šiuos medžiaginius baldus rekomenduojama kabinti ant lengvai išneriamų metalinių žiedų, kad lietui užklupus ar vasaros sezonui pasibaigus juos būtų galima nukabinti.

Sėdmaišiai. Patogūs ir lengvumo suteikiantys sėdmaišiai tilps net ir nedideliame plote, o pasirinkę spalvotą ar margą jų audinį sukursite ypatingą atmosferą. Tiesa, ant žemės sudėti sėdmaišiai tinkamesni atviriems, permatoma ar metaline tvorele įrėmintiems balkonams.

Lemputės ir žvakės. Lempučių girliandos ar įvairiose vietose sudėliotos žvakės sukuria labai jaukią atmosferą bei suteikia progą poilsiu balkone mėgautis jau temstant.

Medinės grindys. Medinėmis plokštelėmis ar lentelėmis išklotos balkono grindys yra labai malonios odai, medis per dieną įkaista ir išlieka šiltas net ir saulei nusileidus.

Sienelė. Medinė sienelė prie kurios galima pritvirtinti daugybę vazonėlių yra puikus pasirinkimas nedideliam balkonui. Ši sienelė ne tik praktiška, bet ir labai derokatyvi!

Pakabinami vazonai. Ant balkono tvorelės ar prie įtvirtinimo lubose pakabinti vazonėliai puikiai tiks svyrančioms gėlėms, jie taupo vietą ir suteikia privatumo.