Mama kasdien kuria pasakiškas pintų plaukų šukuosenas (foto)


2016 04 27 | Autorius: Mama.lt

Mama kasdien kuria pasakiškas pintų plaukų šukuosenas (foto)

Tėveliams bent jau retkarčiais tenka pinti plaukus dukroms, tačiau reta mūsų gali prilygti mamytei iš Melburno (Australija) Shelley Gifford. Moteris augina dukrelę Grace, kuri kasdien į mokyklą žygiuoja puikuodamasi pasakiškai supintomis kasomis.

Moteris pasakoja jau nuo vaikystės mėgusi pinti plaukus ir kasomis nuolat puošdavusi šeimos nares bei drauges. Tiesa, tuomet ji mokėjo tik kelis paprastus pynimus ir nė nenumanė, kokį grožį galima sukurti derinant skirtingas technikas, naudojant įvairius kaspinus ir gumeles. Viskas pasikeitė 2014-aisiais, kuomet Shelley aptiko plaukų stilistų paskyras socialiniuose tinkluose. Moteris analizavo nuotraukas, daugybę kartų žiūrėjo mokomuosius vaizdo siužetus ir savo rankomis ėmė kurti vis sudėtingesnes šukuosenas.

„Mūsų gyvenimai tokie įtempti - mokykla, popamokinė veikla... Labai mėgstu rytus, kuomet visa šeima būna kartu. Pinu dukrai plaukus, netoliese sukiojasi sūnus George'as, kartais, jeigu pasiseka, vyras išverda kavos. Laikas kuomet galime būti kartu ir stiprinti šeimos ryšį yra labai smagus“, - apie kasdienį savo šeimos ritualą pasakoja kūrybinga mama.

Daugiau Shelley Gifford pynimų: https://www.instagram.com/prettylittlebraids/