Trejų metų Vakariui reikia pagalbos


2016 04 20 | Autorius: Mama.lt

Trejų metų Vakariui reikia pagalbos

Į Jus prašydami padėti kreipiasi Vakario tėveliai Vaidas ir Vaida Šepkai. Mūsų trejų metų sūnelis Vakaris serga kriptogenine epilepsija ir gydymui vaistais atsparia jos forma, taip pat diagnozuota cista temporalinėje smegenų srityje. Tai sunki liga, sutrikdžiusi vaiko raidą – Vakaris nekalba, nebendrauja ir nė žingsnio negali žengti be nuolat jį prižiūrinčios mamos.

Labai tikėtina, kad aplink cistą esantys dariniai yra epilepsijos priežastis, ir dėl to reikalingi papildomi tyrimai ir neurochirurginė operacija. Tolimesnės gydymo Lietuvoje perspektyvos labai miglotos, tad šiuo metu ieškome medicininės pagalbos užsienyje. Atsiliepusios klinikos Vokietijoje suteikia viltį, tačiau nauji tyrimai ir galima neurochirurginė operacija brangiai kainuoja, o mūsų šeima tokių pinigų neturi sukaupusi.

Siekdami surinkti lėšas, būtinas mūsų sūnelio gydymui, įkūrėme „Vakario Sepkaus labdaros ir paramos fondą“. Nuoširdžiai prašome Jūsų prisidėti prie paramos, skiriant iki 2 procentų pajamų mokesčio arba kita auka.

Nuoširdžiai dėkingi Vakario tėveliai.

Fondo rekvizitai: Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 304228869, Fondo pavadinimas – „Vakario Sepkaus labdaros ir paramos fondas“.
Sąskaitos numeris AB SEB banke - LT14 7044 0600 0809 0519

Daugiau informacijos: socialiniame tinklalapyje „Facebook”, paskyra „Vakaris Fund”, galite rašyti elektroniniu paštu VakarisFund@gmail.com