Keturių vaikučių mamos kasdienybė juokina milijonus (video)


2016 02 08 | Autorius: Mama.lt

Keturių vaikučių mamos kasdienybė juokina milijonus (video)

Corrie-Lynn Whyte iš Ontarijo (Kanada) drauge su vyru augina keturis vaikučius: 2-ejų metukų dukrelę Emily ir 8-ių mėnesių trynukus - Olivia, Jackson ir Levi. Mamytė pasidalino nuotaikingu vaizdo siužetu, kuriame ji bando aprengti savo vietoje nenustygstančius mažylius. Smagi akimirka iš didelės šeimos gyvenimo sužavėjo visą pasaulį - vaizdelį peržiūrėjo keliasdešimt milijonų interneto vartotojų.

Pirmajai dukrai paaugus šeima nusprendė susilaukti dar vieno vaikučio. Jiedu pastojo natūraliai, kad buvo gerokai nustebinti sužinoję, kad laukiasi trynukų: „Aš nepatikėjau, maniau, kad ji juokauja, o pamatęs ultragarso nuotraukas vos nenualpau“, - juokiasi tėtis Dan, prisiminęs žinią apie didesnį nei planuota šeimos pagausėjimą.

Šiandien tėveliai jaučiasi labai laimingi, tačiau pripažįsta, kad trijų mažylių auginimas yra tikras iššūkis. Pasidalinę nuotraukomis bei vaizdo siužetais iš savo kasdienybės jiedu pastebėjo, kad tai aplinkiniams teikia daug laimės ir teigiamų emocijų, tad pora sukūrė tinklaraštį „The Baby Gang“.