Jūs galite tapti geriausiu Kalėdų seneliu!


2015 12 02 | Autorius: Mama.lt

Jūs galite tapti geriausiu Kalėdų seneliu!

Artėjant Kalėdų eglutės puošimo metui, vis dažniau susimąstome, ką po ja padės Kalėdų senelis? Tėvams ir seneliams tenka gerokai pasukti galvas, beieškant atsakymo į šį klausimą. Vaikų širdis šis klausimas pripildo nerimastingo laukimo virpulio – ar išpildys Kalėdų senelis mano slaptą norą?

Šventinis rytas gali virsti tikru stebuklu mažiesiems, radusiems po egle svajonių dovaną. Tačiau, kaip atspėti, apie ką jie svajoja? Galite neabejoti, LEGO® ir DUPLO® rinkiniai nudžiugins visus vaikus nuo paties mažiausio iki jau ūgtelėjusio mokyklinuko.

Keletas idėjų Kalėdų seneliams iš „LEGO“ geidžiamiausių rinkinių sąrašo

„LEGO CITY Giliųjų vandenų sraigtasparnio“ (60093) arba „LEGO CITY Pelkių policijos stoties“ (60069) rinkiniai patiks berniukams, kurie svajoja užaugę tapti policininkais ar gelbėtojais. Sukonstravę galingą sraigtasparnį jie galės surengti gelbėjimo operaciją jūroje ar sučiupti „blogiukus“, bandančius pasislėpti pavojingoje pelkėje.

 

Naujasis „LEGO NINJAGO Moro drakono rinkinys“ (70736) tikrai yra daugelio berniukų svajonių dovanų sąraše. Kartu su drąsiaisiais nindzėms jie galės paskelbti karą piktosioms jėgoms, kurios siekia užgrobti ir sunaikinti „NINJAGO“ pasaulį.

Kiekviena mergaitė norėtų naujo „LEGO Friends“ rinkinio. Kaip antai „Hartleiko švyturio“ (41094), prie kurio atsidarė nauja ledainė. Į ją su „LEGO“ draugais galima atkeliauti maža valtele. Nesvarbu, kad už lango žiema, ledų norisi visuomet!

Mergaitėms, kurios mėgsta dainuoti, ypač patiks „LEGO Friends Popžvaigždės persirengimo kambarys“ (41104) arba didelis „Turnė autobusas“ (41106), kuriuo galima leistis į koncertų turą.


 

„LEGO Technic sunkvežimis“ (42035) ar „LEGO Technic ugnies lėktuvo“ (42040) rinkiniai su gausybe detalių suteiks pramogą patyrusiems konstruotojams.


Bet kurį „Star Wars“ gerbėją nudžiugins naujas „LEGO Star Wars Wookiee ginkluoto lėktuvo rinkinys“ (75084), kuriuo galima leistis į misiją kitose galaktikose.

Mažiesiems kūrėjams – „LEGO DUPLO“ rinkiniai

„LEGO DUPLO“ rinkiniai suteiks atradimo ir pažinimo džiaugsmo patiems mažiausiems kūrėjams. Didelių, spalvotų ir saugių „DUPLO“ kaladėlių rinkiniai yra skirti vaikams nuo 1,5 iki 5 metų amžiaus.

Spalvotu, tūtuojančiu traukiniu iš „LEGO DUPLO“ rinkinio „Mano pirmasis traukinys“ (10507) liks sužavėti tiek berniukai, tiek mergaitės. Jiems patiks sukonstruoti traukinį, pastatyti traukinių stotį su bilietų kasa. Įsigiję bilietus, galėsite leistis į kelionę visa šeima.

„LEGO DUPLO“ „Mano pirmasis žaidimų namelis“ (10616) – tai rinkinys, kuris leis mažyliams išmokti ne tik statyti kaladėlę ant kaladėlės, bet ir supažindins su dienos ritualais, tokiais, kaip dantukų valymas rytais ir vakarais, košės valgymas pusryčiams, ar pasakos sekimas vakarais prieš miegą.

Mažyliai, kurie dar tik mokosi kalbėti, pirma išmoksta imituoti garsus. Kaip kalba šuniukas, kačiukas ar kitas jau pažįstamas gyvūnas, mažylis galės pasipraktikuoti žaisdamas kaladėlėmis ir figūrėlėmis iš „LEGO DUPLO“ rinkinio „Miško parkas“ (10584).

Neabejotinai, šiame parke galima bus susipažinti su daugybe dar nematytų žvėrelių.

Laukti Kalėdų ir skaičiuoti, kiek dienų liko iki švenčių, vaikams bus daug smagiau su „LEGO Advento kalendoriumi“. Šiemet jų yra net trys: „LEGO Friends“, „LEGO Star Wars“ ir „LEGO City“. Kas rytą atvėrus naujas kalendoriaus dureles, už jų galima rasti po siurprizą!


 

„LEGO“ rinkiniai skatina vaikų kūrybiškumą ir leidžia jiems fantazuoti, kurti ir lavinti pastabumą, atmintį. Kasmet vaikams augant, jų kaladėlių statiniai tampa vis didesni, o paprasti nameliai virsta pilimis tokiomis didelėmis, kaip ir jų svajonės. Tegul vaikai svajoja, o Kalėdų seneliai tepadeda svajonėms išsipildyti!

Daugiau idėjų Kalėdoms galima rasti: www.lego.com

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite šaunius „LEGO“ rinkinius! Dalyvaukite konkurse čia: www.mama.lt/konkursai/77/-lego-dalinasi-kaledu-nuotaika-