Jaukumo ir išminties kupinos vaikų mintys apie meilę


2015 10 30 | Autorius: Mama.lt

Jaukumo ir išminties kupinos vaikų mintys apie meilę

Sakoma, kad kiekvienas vaikas yra genijus. Paskaičius šias mažylių mintis apie meilę nekyla nė menkiausios abejonės - jaukios, tyros ir tikros išminties kupinos vaikučių mintys tikrai privers nusišypsoti, o gal net ir ašarėlę nubraukti.

„Kai mano močiutė susirgo artritu, ji nebegalėjo pasilenkti ir lakuotis kojų nagų. Mano senelis tai darydavo už ją net tada, kai pats susirgo artritu. Tai yra meilė“, – Rebeka, 6 metai.

„Jei kas nors tave myli, jis taria tavo vardą ypatingai. Ir tu žinai, kad vardas, būdamas jo lūpose, saugus“, – Bilis, 4 metai.

„Meilė - kai mergaitė pasikvėpina kvepalais, o berniukas - odekolonu, jie eina į pasimatymą ir uosto vienas kitą“, - Karlas, 5 metai

„Meilė – tai kai tu eini kažkur pavalgyti ir atiduodi kam nors didelę dalį keptų bulvių ir nieko už tai neprašai mainais“, – Krisė, 6 metai.

„Meilė yra tai, kas verčia tave šypsotis, kai esi pavargęs“, – Teris, 4 metai.

„Meilė – tai kai mano mama daro tėčiui kavą, ir nuryja gurkšniuką, kad prieš atiduodama jam puodelį įsitikintų, jog kava skani“, – Denis, 7 metai.

„Meilė – tai kai tu sakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai, o jis po to nešioja juos kiekvieną dieną“, – Noelis, 7 metai.

„Meilė – tai kai tavo šuniukas laižo tau veidą, nors tu jį palikai namuose vieną visai dienai“, – Merė Anė, 4 metai.

„Kai tu ką nors myli, blakstienos visą laiką tai pakyla, tai nusileidžia, o iš akių byra žvaigždutės“, – Karen, 7 metai.

„Meilė – tai kai mama mato tėtį tualete, ir negalvoja, kad tai yra šlykštu“, – Markas, 6 metai.

„Jeigu nemyli, jokiu būdu negalima sakyti „aš tave myliu“. Tačiau jeigu myli, turi tai kartoti nuolat. Žmonės pamiršta“, – Džesika, 8 metai.

„Meilė yra, kai mamytė tėveliui duoda skaniausią vištos gabaliuką“, – Elein, 5 metai.

„Meilė - kai tėtis smirda ir yra suprakaitavęs, o mama vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą“, Kris, 7 metai