Gėlių mergaitė ir žiedų berniukas susituokė po 17 metų (foto)


2015 10 13 | Autorius: Mama.lt

Gėlių mergaitė ir žiedų berniukas susituokė po 17 metų (foto)

Mielas berniukas Adrian buvo paprašytas susikibti rankomis su balta suknele pasipuošusia Brooke ir drauge eiti prie altoriaus. Žinoma, vaikai nesituokė. Jis tąkart nešė žiedus, o ji barstė žiedlapius. Amžiną meilę vienas kitam jiedu prisisiekė toje pačioje bažnyčioje po 17 metų...

Šeimos draugų vestuvių ceremonijoje savo būsimą žmoną pamatęs, tuo metu dar vaikiškai mergaitėmis pasišlykštėjęs, Adrian visai nesidžiaugė: „Aš buvau labai nusivylęs. Negalėjau patikėti, kad teks su ja eiti per visą bažnyčią. Man ji pasirodė labai išlepinta, stengiausi nuo jos pabėgti ir pasislėpti“, - pirmąją pažintį su žmona juokdamasis prisimena jaunas vyras. Jo žmona kukliai pripažįsta, kad Adrian jai patiko jau tuomet ir ji net bandė berniuką pabučiuoti!

Antrą kartą jiedu susitiko jau paauglystėje, ekskursijos metu. Trumpai pabendravę jaunuoliai artimesnių santykių neužmezgė, tačiau prisipažino pajutę užsimezgusią simpatiją. Dar po keletos metų pagaliau nuėję į pirmąjį pasimatymą Brooke ir Adrian ėmė draugauti ir galiausiai susituokė. Poros vestuvių ceremonija įvyko toje pačioje bažnyčioje, kurioje jie susipažino dar būdami vaikais.

Tiesa, porelė savo pirmosios pažinties nė nebeprisiminė, tačiau prieš 17 metų vykusios šventės nuotaka, sužinojusi apie savo gėlių mergaitės ir žiedų berniuko vestuves, padarė puikią staigmeną ir padovanojo Brooke ir Adrian senas nuotraukas.