Jautrus pirmasis įtėvių ir įdukros susitikimas (foto)


2015 08 03 | Autorius: Mama.lt

Jautrus pirmasis įtėvių ir įdukros susitikimas (foto)

Laiminga Sarah ir Davido Olsonų šeima augina du berniukus, tačiau pora ilgą laiką svajojo apie trečią vaikelį. Pirmieji du pastojimai ir nėštumai buvo ypač sudėtingi, o po nesėkmingų bandymų susilaukti trečiojo mažylio pora nusprendė įsivaikinti.

„Kuo daugiau kalbėjomės ir kuo ilgiau meldėmės, tuo aiškiau supratome, kad įvaikinimas yra mūsų kelias“, - kalbėjo tėvas Davidas Olsonas.

Tvirtai apsisprendusi pora laukė lemtingo įvaikinimo tarnybų skambučio ir galiausiai jiems buvo pranešta, kad jų dukrelė Tilly laukia Floridoje (JAV). Olsonai akimirksniu nusipirko bilietus ir susiruošė į kelionę, kartu su jais vyko ir šeimos draugė, fotografė Kristen Posser, kuri fiksavo nerimo, nekantrumo ir laimės kupinas akimirkas.

Laimingi tėvai pasakoja pajutę begalinę meilę vos pamatę savo mažylę: „Ryšys ir meilė pirmą kartą pamačius mūsų dukrą niekuo nesiskiria, nuo jausmų sūnums. Iškart įsimylėjome šį kūdikėlį. Tai tikroji įvaikinimo galia.“

Pirmojo įtėvių ir jų įdukros susitikimo nuotraukos akimirksiu pasklido interte ir sulaukė labai daug dėmesio. Pora džiaugėsi, jautėsi pamaloninti ir vylėsi, kad jų istorijos viešumas paskatins bevaikes ar daugiau atžalų negalinčias susilaukti poras apsvarstyti įvaikinimo galimybę. Jiedu taip pat tikėjosi, kad nuotraukas pamačiusioms biologinėms motinoms bus lengviau susitaikyti su savo sprendimu.