Kate Middleton nusprendė nebeturėti daugiau vaikų


2015 05 21 | Autorius: Mama.lt

Kate Middleton nusprendė nebeturėti daugiau vaikų

Kembridžo kunigaikštienė Princesė Kate ir jos vyras Kembridžo kunigaikštis Princas Williamas jau augina dvi atžalas: vienerių metukų sūnelį Princą George'ą ir mažylę Princesę Charlottę. Kate, paklausiusi medikų rekomendacijų bei jausdama savo kūno galimybes, nusprendė nebeturėti daugiau vaikų.


Kate su sūneliu George'u

Kunigaikštienė anksčiau buvo užsiminusi, svajojanti susilaukti trijų arba keturių atžalų, tačiau ypatingai sunkūs nėštumai ją privertė šios minties atsisakyti. Besilaukiančią moterį kamavo hyperemesis gravidarum - reta, tik 2% nėščiųjų pasitaikanti komplikacija, pasireiškianti ypatingai stipriu pykinimu, vėmimu, dehidratacija viso nėštumo metu. Tiek pirmojo, tiek antrojo vaikelio besilaukianti Kate nemažai laiko praleido ligoninėje, dėl blogos savijautos turėjo atsisakyti savo įprastinių pareigų, pasirodymų renginiuose, dalyvavimo labdaringose akcijose.

„Kate buvo emociškai sudėtinga pasakyti Williamui, kad Princas George'as ir Princesė Charlotte daugiau broliukų ir sesučių neturės. Kate norėjo susilaukti dar dviejų, kad jiedu, visai kaip Karalienė Elizabeth, turėtų keturias atžalas, bet ji jaučia, kad kūnas neištvers dar vieno nėštumo“, - žiniasklaidos atstovams teigė porai artimas šaltinis.

Šaltinio teigimu Princas Williamas, kuriam abiejų nėštumų metu buvo sudėtinga stebėti kenčiančią Kate, visiškai palaiko žmonos sprendimą. Spėjama, kad kiti Karališkosios šeimos nariai bei britų tauta taip pat palaikys mylimą Kembridžo kunigaikštienę, kuri jau atliko savo „karališkąją pareigą“ ir pagimdė sosto įpėdinį Princą bei Princesę.


Kate ir Williamas su George'u


Kate ir Williamas su Charlotte