Žmonai atsisakius atjungti vyro gyvybę palaikančius aparatus įvyko stebuklas


2015 04 08 | Autorius: Mama.lt

Žmonai atsisakius atjungti vyro gyvybę palaikančius aparatus įvyko stebuklas

2010-aisiais Mattas Davisas pateko į siaubingą motociklo avariją. Vyras paniro į gilią komą, medikai neteikė jokių vilčių ir siūlė atjungti gyvybę palaikančius aparatus, tačiau jo žmona Daniellė griežtai atsisakė tą daryti ir nusprendė savo vyru rūpintis tiek, kiek reikės. O tuomet įvyko stebuklas...

Praleidęs komoje 3 mėnesius Mattas netikėtai pabudo, ėmė sekti aplinką akimis. Jo žmona mynė visų įmanomų instancijų slenksčius reikalaudama reabilitacijos, rinko lėšas iš geros valios žmonių. Daugelis stebisi didžiuliu Daniellės užsispyrimu, atsidavimu ir stiprybe - vyro mama sunkiai serga, tėvas mirė prieš dvejus metus iki lemtingojo įvykio, tad rūpestis vyru slegia jos bei jos mamos, Matto uošvės pečius. Tragiška avarija 24-erių Danielle ir 23-ejų Matto šeimą sukrėtė praėjus vos 7 mėnesiams po santuokos, o iki jos pora susitikėjo tik 2 mėnesius.

Ryžtinga moteris pasakoja vieną dieną gulėjusi šalia stipriai sužaloto vyro ir prisimindama medikų pamokymus prašiusi ištiesti ranką bei paimti žaislą. Vyrui pavyko tą padaryti. Ilgainiui jis ėmė kalbėti, net pradėjo prašyti tų patiekalų, kuriuos visuomet mėgdavo, tad žmona suprato, kad po truputį grįžta ne tik jo fizinė sveikata, bet ir asmenybė.

Šiandien Mattas, nepaisant neigiamų medikų prognozių, geba lėtai eiti su vaikštyne, kartu su žmona lanko jogos užsiėmimus, žaidžia stalo žaidimus, jis nevengia pajuokauti, o neseniai net ėmė vairuoti automobilį!

Ilgalaikė vyro atmintis dar nėra atsistačiusi, jis neprisimena draugystės ir santuokos su savo žmona, tačiau teigia esąs laimingas ją vedęs bei jaučiasi dėkingas, kad žmona nė akimirkai nesiliauja dėl jo kovojusi - ji iki šiol ieško šiuolaikiškių reabilitacijos programų ir renka joms pinigus bei tiki šviesia savo šeimos ateitimi.

Prisidėti prie Matto Daviso sveikimo ir daugiau sužinoti apie jo istoriją galima čia: www.gofundme.com/MattDavisRecovery